Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha komoly bajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha komoly bajok vannak a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szeret, de rengetegszer hisztizik feleslegesen apró dolgok miatt.. Felfúj dolgokat, és kiveri a balhét. Mostanában már odáig fajult a dolog, hogy ahányszor csak együtt vagyunk talál valami indokot, elkezd veszekedni, hisztizik, sokszor el is sírja magát, én meg csak nézek hogy most mi történt már megint. Szerinte mindig én vagyok a hibás mert hogy flegmán viselkedek vele, szerintem meg egyáltalán nem. Utólag persze mindig bocsánatot kér, meg mondja hogy mennyire szeret, de már nagyon elegem lett belőle, ez így nem normális szerintem. Vélemény?
2012. jún. 2. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt igy hosszutávon senki nem viseli el! Mond meg neki hogy nöljön fel hagyja abba a hisztit fiu létére mert semmi oka rá és viselkedjen normálisan mert te ezt nem birod sokáig ami érthető
2012. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sírás az azért sok szerintem.


Viszont, milyen dolgokat "fúj fel"?


Emellett, ha tényleg szereted, akkor próbálj segíteni neki, mert lehet, hogy alapból ingerült, akármi miatt.Családi okok, iskola, munka..bármi..

2012. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tehát egy hisztis p.csát szeretsz
2012. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
maximálisan egyetértek az előttem szólóval. hisztériás neurotikus hercegnő a pasid.
2012. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szabadulj meg tőle!!!!de készülj fel hogy nehéz lesz.csööööööööööööödtömeg.
2012. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
besokallt, elvesztette az önbizalmát, dobd
2012. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!