Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy ki az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy ki az, aki őszinte, tiszta, komoly szándékkal közeledik felém, vagy ki az, aki rövidtávú kalandot keres?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha farka van akkor csak meg akar dugni.

Remélem segítettem. :D

2012. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

kérdezd meg, csak dugni akarsz, vagy komoly kapcsolatot.

mert ha csak dugni akkor szia.

20f

2012. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolytalan, éretlen válaszokkal kíméljetek. Értékelhető válaszokat kérek.
2012. máj. 31. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észre fogod venni ki hajt a szexre és ki az aki szeret is
2012. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond h várni szeretnél a szexszel, aki ott hagy, az dugni akar, aki nem, az szeret.
2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem latszik valakin hogy komoly-e vagy sem. meg aztan figyelned kell arra amit mond nemde? van hogy csak kalandot akar de teljesen szerelmes lessz es van hogy komoly kapcsolatot akar de megun 1 het alatt! :P szerintem a legjobb az ha megertesz valakit ugy hogy megismered ot.
2012. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? 25 év alatt ne akarj komoly kapcsolatot. Nincs értelme. Keres valakit, aki kedves és jól bánik veled. Max ha vége lesz 2 hét múlva keresel mást. Ne akarj 18 évesen herceget fehér lovon. Amúgy sincs ilyen.
2012. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem adod magad könnyen (min. néhány hónap udarlás) és ennek ellenére kitartóan vár rád, akkor valószínű, hogy komoly kapcsolatra vágyik egy komoly lánnyal!
2012. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Volt már nagyon komolyan induló kapcsolatom, amely instabil lábakon állt, s volt már eléggé kis kalandnak induló kapcsolatom, ami több évre nyúlt. Szóval jó kérdés:)
2012. máj. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!