Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha egy 16 éves lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy 16 éves lány nem akarja elkötelezni magát? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
a barátom 18 éves, 8 hónapja vagyunk együtt. szeretjük egymást, de én nem ugy képzeltem el, hogy örök életemre csak egyvalakivel járok. Ő engem akar elveni feleségül(neki nem én vagyok az elsö, de eddig nem volt komoly kapcsolata). olyanokat mond, hogy az asszony mosogat, persze hülyeségbö, de engem ezel kicsit elijeszt....zavarja, ha a barátaimmal vagyok nem pedig vele, mindenhova viszem magamma, de ha egyszer incs ott, mérges lesz.tudja, hogy ehhez még fiatal vagyok és nagyon félt, nem akar elveszíteni. de én nem akarok vele szakitani, csak egy kis levegöt...csak beszélgetni akarok má fiukkal, megismerni embereket...nem akarok ebben a burokban élni.... baj ez?
2009. júl. 1. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért, de szar a billentyűzet
2009. júl. 1. 11:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, teljesen normális. Idővel a barátod is ugyanígy fog gondolkozni.
2009. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mert ez igy nem lesz jo, ha burokba zár! igazad van, fiatal vagy még. Ezzel csak elijeszt...
2009. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szeintem nem...egyre többet veszekednk emiatt, és nem ugy néz ki, mint aki meg akar változni..... próbálok vele beszélni eröl...csak nagyon könnyen fölhuzza magát.mindennap találkozunk közel lakuknk egymáshoz, és már lasan olyan, mintha házasok lennék.... még nem akarok ilyen komolyat.
2009. júl. 1. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

dehogy baj,ez teljesen normális,még elötted áll az egész élet... de ha ezt Ő nem képes felfogni akkor lehet jobb lenne ha figyeleztetnéd őt hogy ez így neked nemjó,beszéljétek meg,isten ne adja szakitsatok :S

sajnálom hogy ezt kellett mondanom...

2009. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem is akkormár ijeszd meg. h neked ezígy nem normális h ennyire burokban kell élned, és te ezt nemfogod sokáig bírni. sztem megfog ijedni, és enged majd kicsit.
2009. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát neki sem kéne még így gondolkodni mit akar egy taknyos 18 éves kölök...

ki kell élvezni a fiatalságot inkább ilyenkor tomboljon bulizzon haverkodjon az ember mint 60 évesen csak sajnáltatnia magát


a másik meg amit leszűrök ebből az egészből hogy birtokolni akar ami már régen rossz

2009. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, erről tájékoztasd őt is, hogy:

Neked még életcélod az, hogy más fiúkkal is járjál a későbbiekben, tehát ő csak az első, de nem az utolsó! És ezért előbb utóbb szakítani fogsz vele! Illetve azt, hogy te nem akarsz ilyen komoly kapcsolatot, amilyet ő! Jobb ha erre felkészül!


És ha ezzel együtt még veled akar lenni, akkor el kell fogadja azt is, hogy szükséged van a haverokra, barátokra, barátnőkre is.


Nehezen fogja megérteni, de részedről úgy tisztességes, ha ezt most tisztázzátok.


Vannak ilyen fránya fajta fiúk, akik csak úgy beleszeretnek kis csajokba, aztán csak azt szeretik és ragaszkodnak hozzájuk, és nem akarnak már más csajokat hajtani, de ezek a fiúk jobb, ha időben szembesülnek a valós lehetőségeikkel!


Egyébként válaszom: Nem, egyáltalán nem baj, hogy nem akarsz burokban élni, és elkötelezni magadat. Ez normális.

Üdv,

Zed

2009. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!