Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, vagy mennyire gyakori az manapság, hogy egy 21-22 éves srác hosszabb távra képes elkötelezni magát egy lány mellett?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 21 éves és 2 éve vagyunk együtt
2009. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
10ből 7szer
2009. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom 22 volt mikor összejöttünk, ez 3 éve volt...

egy hónap, és összeköltözünk :)

nemtom, ez mennyire gyakori, mindenesetre előfordul :)

2009. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szerintem a 21-22 éves srácok már nem tinédzserek, érettebben gondolkoznak... De lehet, hogy én vagyok naív. :) De szerintem simán lehetséges. Persze kivétel is akad bőven... :S
2009. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,kinek mit jelet a hosszabb táv és azt sem más fiúnak mit jelent az hogy elkötelezni magát,de az én párom nekem csak annyit mondott velem képzeli el az életét,és hogy én vagyok az egyetlen nő aki elfogadja a hibáival együtt,21 éves ma vagyunk 3 éve és 2 hónapja együtt,egy éve együtt is élünk,eljegyzés is megvolt,jövőre tervezzük a babaprojektet:-)

23/L

2009. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hat...en csak az en peldamat tudom leirni. a baratom 21 eves es 3 eve egyutt vagyunk, szunet es megcsalas nelkul es minden nagyon jo. viszont ismerek 21 eveseket akiknek meg a havereken, hodeszkan, okorkodesen es bulizason kivul nem futja masra. persze csajoznak, de ahogy a legkisebb aldozatot is kell hozni a kapcsolat erdekeben (ertsd lehet allandoan a haverekkel) szakitanak vagy mellozik a csajt (ameddig az turi)
2009. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ma elbeszélgettem vele erről, ugyanis a barátom ennyi idős. én 18 vagyok és egyáltalán nem vagyok az a kalandvágyó típus, vagyis nem ilyen téren. elég volt a sok ilyen-olyan srácból, egyik sem volt olyan, mint ő. ő is azt mondta, hogy már kiélte magát, mégis felötlött bennem, hogy mi van, ha csak most mondja ezt és pár hónap múlva meg otthagy, hogy ő még fiatal ehhez :( nem szeretném magam hiú ábrándokba kergetni, épp ezért kérdeztem
2009. ápr. 26. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem a kölcsönös bizalomra épül. Nem úgy kell belekezdeni, hogy biztosan hamar szétmegyünk! Ha szeretitek egymást, akkor vágjatok bele a kacsoltba és élvezzétek minden pillanatát, akár 1 hónapig tart, akár örökké! Az élet túl rövid, hogy vélt félelmek miatt kihagyjuk a lehetőséget a boldogságra, szerelemere...
2009. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom 22, 6 éve vagyunk együtt. szerelem kérdése nem kor.

21(L)

2009. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor függő egy bizonyos határ után. Előfordul ilyen is meg olyan is. Ahogy 16 évesek közt is előfordulnak normálisak is meg csődörök is :D
2009. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!