Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, vagy mennyire gyakori az manapság, hogy egy 21-22 éves srác hosszabb távra képes elkötelezni magát egy lány mellett?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyan vége lett de én hosszabb távra terveztem volna..22 vagyok szóval beleillek a korba..eljegyzés...idővel összeköltözés..stb...ezek jártak a fejembe
2009. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

az én barátom

21 éves és együtt élünk

és aoh megnem csalna nem megy discoba soha felnem hozná h neki szabadság kell!

2009. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom 19 éves volt mikor összejöttünk és már több mint 3 éve együtt vagyunk.Kiélte magát nemhosszútávú csajjal és neki annyi bőven elég volt.Már az esküvőn jár az eszünk.Szóval simán elkötelezheti magát egy annyi idős srác, csak az elején azért még ne "szekáld" esküvővel:D
2009. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy 21-22 éves fiú már elég komoly tud lenni..

1 éve és majdnem 2 hónapja járok a barátommal... ami szerintem nem kis idö és még csak 17 évesek vagyunk... :)

2009. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!