Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami megoldás? Megőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megoldás? Megőrülök egy srácért akivel már régóta ismerjük egymást.

Figyelt kérdés
Sokszor lógtunk eggyütt a haverjai társaságában, és már régóta tetszik, de mostanában már nem lógok velük, de még mindig tetszik. Nem merem neki elmondani mit érzek, félek hogy visszautasít és az olyan kínos. Hogy hozzam magamra a figyelmét? Mert ha mondjuk ő kezdeményezne, akkor a többi már nem lenne nehéz.
2009. jún. 30. 15:24
 1/5 anonim válasza:

Lehet most azt érzed hogy kínos ha visszautasít, és lehet télleg az, de ha így gondolkodsz csak sanyargatod magad, később meg megbánod hogy féltél lépni. Én is meg hawerjaim is bírjuk, ha egy lány kezdeményez, mert lehet nem vettük észre, de ha megszólít feltűnik milyen jó csaj, szóval szerintem ne félj, beszélj meg vele találkozót. De ez csak az én véleményem.

18/F

2009. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nincs is bajom mert sokan bepróbálkoznak, de nekem ő kell. Mégsincs Ami bátorságot ad. További válaszokat várom.
2009. jún. 30. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ne ronts ajtóstól a házba. Talákozgassatok a társaságban, beszélgess vele, és ha alkalmas akkor mondd el neki, mert ha csak köszönőviszonyban vagytok és letámadod hogy szereted, lehet visszavonul. öltözz csinosan, legyél vicces, add magad,ha érdekled lehet ő fog lépni :) de ne csinálj magadból röhögős hülye csitrit...27/L
2009. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak:köszönöm a segítségedet :)
2009. jún. 30. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is először csak beszélgess vele..vagy dogj neki egy sms-t h mien régen találkoztatok nem e lenne kedve egy kicsit dumálni!!!Ha neki is bejössz akkor sztem nem lesz probléma!!!:))
2009. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!