Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért a barátom. Nektek erről mi a véleményetek? Lehet még esély a békülésre?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk nem az a tipikus, csendes, hétköznapi szerelem. Voltak már nagyobb összeveszéseink, de végül már lassan 1 éve, mindig visszataláltunk a másikhoz,bármi is történt. Most 3 hónapja vagyunk együtt. Minden tökéletes volt,viszont az utóbbi 1-2 hétben, többször hangoztattuk mindketten,hogy valami más. Tegnap (kedden) délelőtt ,délután minden oké volt, szeretlek édesem,stb. Este viszont egyszerűen hirtelen,mintha mintha megálljt parancsolt volna. Nem keresett. Írtam neki,hogy ez így nem lesz jó,és elkezdtünk beszélgetni a kapcsolatunkról. Azt mondta össze van zavarodva, nem tudja mit akar,valami hiányzik,ami régen meg volt,most pedig nincs. És ez így nem oké. Szünetet kért csütörtök estig, ( mert pénteken ballagásom lesz,amire őt is meghívtam) hogy addig átgondolja a dolgokat. Azt mondta szeret engem,csak így nem tudja,mi lenne a megfelelő döntés, ha ennyire nem vagyunk 1 hullámhosszon. Ez a beszélgetésünk után még írt egy szivet,mikor ment aludni. Viszont én ma nem bírtam ki,hogy ne írjak neki. Az smsre válaszolt is, de elég undok volt. Aztán megkérdeztem tőle,hogy még mindig ugyanazon az állásponton van e,mint tegnap,erre már nem írt vissza. Akármilyen nehéz is lesz nem fogom keresni. Azt hiszem részletesen leírtam, várom a válaszokat, nagyon fontos lenne! :)
2012. máj. 29. 19:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nincs mit! Ugyanezt az érzést éltem át, amit leírsz:/
2012. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!