Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod és az anyukád ha...

A párod és az anyukád ha rosszban vannak és semmi esély a békülésre mert mindkettő makacs akkor azt hogy lehet, , túlélni"?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek ilyen problémái vannak? Ki a fontosabb neked?
2010. ápr. 25. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.Bár a párom nem szol, segit, stb, de anyum nem kedveli.Nekem mindig mondja, hogy nem illünk össze, meg ilyenek, de kitartok a párom mellett.Nem engedi, hogy együtt aludjunk.

18/L

2010. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Plaga ***** válasza:
Mindkettőnek adok pisztolyt és rendezzék le egymás között
2010. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pisztolyt? KANALAT :)
2010. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy nem lehet normálisan válaszolni nyomorékok.

Elsőnek köszi!

2010. ápr. 25. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Térjél már észhez idióta. Nem nyomorék senki. Csitt.
2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Plaga ***** válasza:
Szerezz normális partnert te híg xD
2010. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rohadj meg!
2010. ápr. 25. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
attól is függ te hány éves vagy felnőtt vagy még tini. igazából én azt mondom attól függ kinek van igaza. ha a párom olyat tenne ami joggal szúrná anyu szemét igazat adnék neki de azt nem hagynám, hogy ezzel piszkáljon. ugyanúgy ha anyu lenne zizi elismerném, hogy az. ha az lenne a helyzet, hogy utálják egymást én közölném mindkettőjükkel, hogy nem érdkel, de utálkozzanak úgy, hogy az kifele ne látszon. de nehéz így válaszolni, engem érdkelne mi a konkrét szituáció, ami megoldhatatlannak tűnik?
2010. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, mi is ebben a cipoben jarunk. Mi ugy eljuk tul, hogy 2000 km-re lakunk anyaektol es igy nem mindennapos a szurka-piszka. Amugy borzaszto nehez 2 tuz kozott lenni, bar a szuleim es a parom is probalnak viselkedni egymas tarsasagaban. Sajnos azonban neha-neha elszakad cerna es meg ugyis kepesek egymast verig serteni, hogy nem beszelik egymas nyelvet...
2010. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,h azóta megoldódott-e a problémád. A párom is ilyen helyzetben volt. Ő a családját választotta helyettem:( Az anyósommal nem tudtunk sajnos sehogy kijönni. Iszonyúan szeretem a mai napig, nem tudom magam túltenni rajta a szívem megszakad...Abba gondolj bele,hogy a családod mindig melletted lesz bármit csinálsz a szerelmed viszont nem. Képes vagy-e küzdeni a szerelmedért vagy sem. Ha elmúlik a szerelem akkor is ott a család ezt kell felfogni.

2010. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!