Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély még a békülésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még a békülésre?

Figyelt kérdés
Szakított velem vasárnap. Azóta mindennap beszéltünk. Elvileg nem nagyon hiányzok neki. Tegnap 5x is felhívott elvileg véletlenül.. Szerintetek van esély hogy még pénteken kibéküljünk.? (koleszos.. uh csak akkor tudunk legelőször talizni. és fogunk is telefon ügyben) És hozzáteszem kölcsön adja a telóját.. Szerintetek van esély.?
2010. jan. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tudd meg,hogy miért hívogat...Mert az elég egyértelmű,hogy hiányzol neki,vagy legalábbis gondol rád,különben nem hívogatna nem??Persze ismerni kéne a szakítás körülményeit is.De így csak annyit tudok mondani,hogy üljetek le beszéljétek meg,hogy ki miben hibázott,próbáljatok dűlőre jutni.Ha nem sikerül és megint veszekedés lesz belőle,akkor ennek a kapcsolatnak már nincs jövője.De én drukkolok

2010. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért szakított velem, mert elvileg papucsnak kezeltem. de ha kikértem a véleményét sosem mondott semmit.. meg a környezetünkben sem látták azt, hogy papucsnak használom..


A hívogatásra meg azt mondja hogy elnyomódott csak a telója.. semmi mást..

2010. jan. 12. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

elnyomódott a telója 5X egymás után meg ki is csöngött kicsit gyanús :S ;-)!

De én is drukkolok!

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!