Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki?

Figyelt kérdés

Még jártam suliba addig egy lány ha csak meg látott folyton nézett.Volt hogy egymás szemébe is néztünk és a lány nem kapta el a tekintetét.Én meg nem mentem oda megkérdezni hogy miért is néz nem nagyon foglalkoztam vele.Aztán az egyik haverom azt mondta lehet tetszem a lánynak,aztán ahogy én is nézegettem a lányt,nekem is meg tetszett,sőt most már szerelmes is vagyok belé.

Aztán ahogy most érettségizek,most szünet van,és nem kell bejárni a suliba csak konzultációra. Így nem találkozom a lánnyal,csak egy héten egyszer,de akkor sem tudok oda menni hozzá beszélgetni mert folyton a barátnőivel van.Fel vettem facebook-ra rá is írtam kicsit beszélgettünk,rendes volt kérdeztem valamit és több mondatban válaszolt,nem egy szóval hogy igen, nem.Szóval meg kérdezzem tőle facebook-on hogy bejövök-e neki?Mert azt mondják a haverjaim hogy bejövök neki,de én nem vagyok ebben olyan biztos.Sajnos annyi önbizalmam nincs hogy oda álljak elé és meg mondjam neki a szemébe hogy bejön nekem.Főleg hogy a barátnői ott vannak folyton körülötte.Aki azt gondolja hogy egész nap facebook előtt ülök az téved.Még nem tetszett a lány volt hogy 1 héten egyszer mentem fel.

Bocsánat kicsit sokra sikeredett.


2012. máj. 29. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de érdekes, hogy ilyen kérdéseket raknak ki az emberek: "Bejövök neki?" és tuti hogy a kifejtésben szó esik valami fészbukos sz*rságról...

1, Mások szerinted honnan tudnák hogy bejössz-e neki?

2, Miért fészbukon kell megkérdezni, hogy bejössz-e neki stb..

2012. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hívd el valahova sétálni , moziba és beszélgess vele utalj rá hogy szerelmes vagy belé..
2012. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát tetszel neki, nyilvánvalóan. De néha ez a facebook kapcsolat-killer, mert már túl sokat beszélgettek egymással virtuálisan, és kis idő után túl sok. Úgyhogy a legjobb, ha megbeszélsz vele egy talit 1-on-1.

És ne kérdezd meg tőle, hogy bejössz e neki.

2012. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: azért fb-n kérdezné meg, mert mint irta, nincs annyi önbizalma se, hogy odaálljon elé, és megmondja neki, h tetszik..

amúgy meg ha nem érdekel a kérdés, és még annyival se tiszteled őt meg, hogy elolvasd, akkor minek egyáltalán irnod ide valamit?

2012. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!