Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a fiú 17, a lány pedig 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú 17, a lány pedig 26 éves, kialakulhat tartósabb kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kérdezte. Én azt mondtam neki, hogy miért ne? Vélemények?
2009. jún. 29. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2009. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a 17 éves a lanynak még csak egy gyerek.
2009. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Végülis.. fordítva jobban működik(szerintem) de.. szerintem hülyeség ezen filózni, ha szeretik egymást valóban.
2009. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok. Én 19/L vagyok, de nekem most se kéne egy 17 éves. 26 évesen pláne nem.

De ez csak az én véleményem, végülis mindenki azt csinál, amit akar.

2009. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mert fogalma sincs a dolgokról még magát sem ismeri, nem is ismerheti mert még nem alakult ki, így meg sem tud érteni olyan dolgokat amire szükség van egy felnőtt kapcsolathoz. Egyébként pedig lassan szét kell választani az ösztönös anyai törődésből fakadó szeretetet a mély szerelmet szerelemtől.
2009. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont így vannak az évek :) .Én 17 (lány) a barátom 26.Nagyon jól megvagyunk másfél éve.
2009. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálam pont ez a felállás volt, rövden tömören: nem működik! semmiképp! idő kérdése csak, rájössz majd
2009. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl 20 vagyok barátnöm 26!de nagyon jól megvagyunk lassan 9honapja és nem érezzük azt h megunnánk egymást!ez mondjuk attól is függ hogy mennyire érettek!ugyhogy szerintem igen
2009. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!