Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerepkiegyenlítődés - van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepkiegyenlítődés - van olyan, lányos fiú, aki járna fiús csajjal? 22/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 22:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
öh miben nyilvánul meg, hogy fiús vagy?
2011. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
de amúgy el tudnám képzelni igen
2011. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Hát... nem vagyok lányos, de így is járnék, ha jól néz ki és lehet vele dumálni. :D
2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Fejreált a világ!
2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

miben nyilvánul meg: viselkedés, öltözködés, hobbik..

én szeretem a szép, lányos fiúkat. (nem, a lányokat nem.)

2011. dec. 6. 22:10
 6/33 anonim ***** válasza:

Nemvagyok lányos (bár lehet) de,attól függ,hogy hogy fius.

Amúgy miértne?

2011. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kéne fiús lány, egy lánynak annyi a dolga, hogy lány legyen legyen cuki meg aranyos meg ne tudja kinyitni a befőttesüveget :D
2011. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

utolsó: nem értem mire jó az, ha valaki hasznavehetetlen..


amúgy nálam annyi hogy semmi smink, sötét ruhák, baseballsapka, imádok focizni, szkanderozni, nem szeretem az édességet, nyáladzó romantikát, erényes fellépésem van.

2011. dec. 6. 22:17
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező: De akkor miért a lányos pasikra gerjedsz? Ők pont azt fogják megadni neked amitől a hideg kiráz. Neked nem lányos pasi kell, hanem férfias férfi.

Szerintem...


A sítlusoddal nincs semmi baj. Egy ép eszű férfi még örülne is, hogy ilyen talpra esett csaja lenne :D Plusz könnyebb neked ajándékot venni :D:D:D:D

21F

2011. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
51%nak ment, a másik meg nem tudom mit linkelget de nem is akarom tudni
2011. dec. 6. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!