Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerepkiegyenlítődés - van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepkiegyenlítődés - van olyan, lányos fiú, aki járna fiús csajjal? 22/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 22:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
eddig is ilyen pasijaid voltak?
2011. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

18:07:

De miért akarod megérteni a logikáját? Feltett egy kérdést, te meg belekötsz.

Szerintem sem nevezhetőek hímneműnek a képen szereplő fiúkák, de ha neki ez tetszik miért kötözkötsz vele?


Kérdező: biztos van ilyen srác, de nem lesz könnyű megtalálni. Ezek nagyon kis nyámnyila fiúkák, te a férfias magabiztossággoddal max elijeszted ezeket. De a remény hal meg utoljára.


21F

2011. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

utolsónak igaza van, nem azt kérdeztem megértetek-e vagy sem, hanem hogy ki járna ilyennel.


egyébként abba semmi logika nincs hogy egy fiús lány elijeszt egy ilyen fiúcskát a férfiasságával :D ennyi erővel a lányos lányok is elijednének a fiús fiúktól.. gondold el, ha valaki lányos, akkor fiús párt akar, és fordítva. tehát ők lehet, hogy azt akarnak.

2011. dec. 7. 18:59
 24/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, esetleg mutatnál képet magadról? Mert sajnos így kérdés alapján erre nem lehet egyértelműen válaszolni, tényleg fontos h milyen szempontból vagy fiús, és pl. a kinézetedre nagyon kíváncsi lennék, mert így láttatlanban felelni nem lehet. :)


És hogyhogy levered a legtöbb fiút szkanderban? :D Ez igazán dicséretre méltó, de egy kérdés: Téged nem zavar ha náladnál gyengébb fiúval jössz össze? :D

És birkózni, "verekedni" is szoktál fiúkkal? Abban is te nyersz? :D

Kéépet légyszi!! :D


03:33 voltam.

2011. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 20:56
 26/33 A kérdező kommentje:
és nem zavar, én szeretek az erősebb lenni
2011. dec. 7. 20:57
 27/33 anonim ***** válasza:

Aztamindenit :D:D:D De szépen ki vagy gyúrva :D:D

Már már ilyesztő :D


Tartom magam ahhoz az állásponthoz, hogy ezek a fiúk összepisálnák magukat :D:D Bár ha barátságos természeted van, biztos össze tudsz szedni egy ilyen srácot.

Nézz körül társkeresőkön! Love.hu-n azthiszem láttam hasonló srácot, de úgy rémlik, hogy ő talán nem egészen hetero volt. De egy próbát mindenképp megér!!



21F

2011. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
én lenyomnálak szkanderban...
2011. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, és ez azt jelenti h a domináns fél szeretsz lenni, vagyis a döntéseket is te hoznád mindig? :)


Amúgy kár h az arcodat nem látom, de tényleg nem semmi, milyen izmod van. :D


Még mindig 03:33.

2011. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

pasiként szeretnék ilyen kart, mint ami Neked van :D


Amúgy a kérdésedre válaszolván: a gimiben volt egy osztálytársam, aki sok dologban hasonlított Rád, bár ő a férfias férfiakat szerette, és igazi versenyszellem volt :D


a lányos fiúk pedig többnyire a hozzájuk hasonló, lányos csajokhoz, vagy a full pasikhoz vonzódnak. de kívánom, hogy találd meg a párod ^^

2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!