Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerepkiegyenlítődés - van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepkiegyenlítődés - van olyan, lányos fiú, aki járna fiús csajjal? 22/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 22:06
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
22:20: nem szabályszerű, hogy egy szép srác nem lehet jó fej. amúgy meg nem azt mondtam, hogy szeretem ha a partnerem nem olyan mint én. én ilyen szeretek lenni, viszont az ellentétek vonzzák egymást, lányos fiúkat szeretem.
2011. dec. 6. 22:23
 12/33 anonim ***** válasza:

Én meg pont a nőies nőt szeretem,nem pedig a férfias nőt!

És szeretem a romantikát! :D ♥

Keress egy nőt magad mellé,vagy egy emo-st! XD

2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom kérdező, én mindig úgy képzeltem el az ideális párkapcsolatomat hogy vagyok én nagy magas férfias és van a csaj kicsi alacsony és alapvetően lány... érted.

Ha fiút akarok fogdosni vakulásig iszom magam, és inkább tudni sem akarok róla utána miket műveltem.

2011. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

:))

Nálunk olyan érdekes jelenetek szoktak zajlani, hogy a pasim ül a varrógépnél, és a gatyaszáramat igazítja, én meg közben a laptopon telepítek mindent újra. Bár külsőre én inkább vagyok csajos, ő meg férfias, de vannak szerepcserék. A babánkat is többször altatta már el, mikor nyűgös volt a kicsike.

2011. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Na pill ,

addig olvastam a sorok közt amig felfogtam a lényeget a "lányos" jelzö kinézetre vonatkozik, magyarul féllangyi tinisztár kinézetü, gondolkodásban hozzádillö pasit keresel,akinek ráadásul még be is jön a te stilusod ,

hát..., nem eccerü.

2011. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Én csak bizonyos kérdésekben szeretem a fiússágot egy lányban. Pl. ha hajlandó szkanderozni vagy sakkozni, az tényleg értékelendő! :P De mivel pl. focizni én se szeretek, így nagyjából hidegen hagy ha ő focizik, viszont ha fociőrült lenne, attól egyenesen kirázna a hideg! Am szkanderoztál már sráccal (pároddal)? :D És ki nyert? :P


Amúgy meg ahhoz azért ragaszkodok, hogy a kinézet maradjon meg nőiesnek! :)


22/F

2011. dec. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki ugy mint a Fluorék, akk tökmindegy, hgoy te mit gondolsz :)
2011. dec. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

fluor szerintem marha ronda, ahogy a többi is. egyáltalán nem olyanokra gondolok..

pl ilyenekre: [link]

[link]


03:33-nak: naná hogy szkanderoztam, én nyertem :D az ismerettségi körömben a legtöbb fiút leverem. pedig nem vagyok "kigyúrt".

2011. dec. 7. 17:58
 19/33 anonim ***** válasza:
00:24 vagyok,láttam a képeidet bocs, tévedtem, meleg vagy mint a szahara homokja, vállald fel, ma már "norminak" ciki lenni
2011. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

De ha mégse, nem értem az egész logikáját....


Miért akarna egy fiu lánynak látszani, hogy utána egy olyan lánnyal keféljen aki fiunak látszik ?

Esküszöm, ha ezt vki meg tudja magyarázni, stilust váltok, és elveszlek feleségül :D

2011. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!