Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jelent valamit, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jelent valamit, hogy a főnököm rendszeresen beszélgetés közben megsimogatja a hátam, és úgy ül le mellém, hogy összeérjen a lábunk, karunk, stb? Vagy ő ezt észre sem veszi és szimplán csak szimpatizál velem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem véletlen!Bár sose lehet tudnui....

De az biztos, hogy egy oylan nőnvel nem csinálnék ilyesmit, aki nekem nem tetszik!

2009. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy hogyan kommunikál másokkal. Ha másoz is közel áll, megfogja a karját, megsimogatja a hátát, akkor ez a szokása. Olyan ember, aki így próbál közvetlenebb lenni, és neki fel sem tűnik, hogy behatol a másik "intim" szférájába ( közelebb kerül hozzá mint cc. 50 cm, ami az elfogadott távolság a kommunikáló felek között )

Ez volt a 'naív' optimista válasz.


Inkább az a valószínű, hogy megpróbálja felmérni a helyzetet, mit engedsz meg neki. Aranyos volt ez a szimpatizál szó. Így is lehet mondani, amikor a főnök kikezd a - feltételezhetően - fiatal és csinos beosztott munkatársával.


Próbáld meg viccesen felhívni a figyelmét rá, hogy a távolság túl közeli neked. ( pl. főnök, ennyire azért nem szűk ez az iroda ) Aztán majd meglátod a reakcióját.

2009. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!