Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas, izmos és meglehetősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, izmos és meglehetősen férfias vagyok, akkor csak sok év múlva lesz barátőm?

Figyelt kérdés
186 cm magas vagyok,77kg.Széles a vállam és mellkasom.Erős arccsontjaim,magas homlokom és kék szemeim ,barna félhosszú hajam van.Normális,laza öltözködésem van.(farmer stb) Szeretek küzdősportolni,edzeni,csellózni.Udvarias vagyok,kicsit csendes,de megvan a saját véleményem és akaratom.Viszont a környezetemben ahogy észrevettem a legtöbb lány ilyen sapkás-lógócuccos,vékony,izomtalan,röhögcsélő-piáló-cigiző fiúkkal jár.Ez teljesen lerombolja az önbizalmam..16/f

2012. máj. 27. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem jött el a te időd. Még pár év és beérnek a csajok is.
2012. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Kék szem és barna haj *-* Ismerkedünk? Viccet félre téve. Meg ne változz! Tudod, hogy milyen nyápicok azok a srácok, akiket leírtál? Persze lehetnek jó fejek, de hogy képesek olyanokat felvenni azt nem értem.... O_O Figyelj lehet, hogy csak pár év múlva lesz barátnőd, de legalább normális lesz. Nem egy tinir*banc, aki összetöri a szíved. Sok szerencsét!

15/l

2012. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Kezdj el cigizni es te is fasza leszel majd.
2012. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hozzád bizony meg kell érni, és erre nyugodtan legyél büszke. A legtöbb 15-6 éves lány még rettentően gyerekes, ezért ne gondold, hogy veled van a baj. Persze, hogy a kis nyegle, vézna kölykökre buknak, hiszen hozzájuk nem kell felnőni, nem kell erőfeszítéseket tenni értük, elég, ha affektálnak nekik és kész. Kényelmi szempontok. Viszont még semmiről nem maradtál le, épp ellenkezőleg.
2012. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

100%-osan tudom mi a problémád, előttem van az egész. Én most vagyok 18 és az eddigi életem nagy része női társaság nélkül telt el, pedig én sem nézek ki rosszul, de én vagyok a felelős mindezért, mindjárt kifejtem miért.


Szóval, szerinted mi a különbség a "lógó cuccos (amúgy ernyedten mindenkinek lóg :DD), vékony,izomtalan,röhögcsélő-piáló-cigiző fiúk" és közted, vagy a többi olyan srác közt akinek az a problémája, mint neked(mert sokan vannak ám)?

A válasz egyszerű: Ők többet próbálkoznak.

Te meg vagy elégedve a külsőddel, ezért nem érzed igényét, annak, hogy lányoknál próbálkozz be, ők folyton bepróbálkoznak. Mit gondolsz, külsőtől függetlenül, kinek lesz több sikere a csajoknál, aki havonta 1-2 lánnyal beszél, vagy aki naponta 5-10-et leszólít? Na ugye, hogy nem olyan bonyolult ez :). A lányok sem túl bonyolultak, aki oda megy hozzájuk azzal kezdenek valamit, aki nem azzal nem és nyilván nem is tudnának. Többet kell beszélned, több lánnyal kell beszélned, olyan helyekre kell járnod, ahol lányok vannak stb. Hajrá! :)

2012. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jó az lehet hogy velük járnak, oké. és tudod hogy ők hogy jöttek össze? hogy próbálkoztak? milyen a pár személyisége? és te? neked milyen lány kell? te hogy fogod meghódítani? teszel érte? mersz? elengeded magad és tudsz sodródni, és tenni? ős a másik stílusú pasik? szerintem ezekben keresd a megoldást, ne abban hogy hogy nézel ki. az csak 1 kategória. de mellette létezik rengeteg más.
2012. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, a kérdező nem csak a külsejével van elfoglalva, olvassátok el figyelmesebben, mit ír magáról. Melyik "lógócuccos" surmó űzne küzdősportot, csellózna vagy merné bevallani, hogy csendes és van, ami rombolja az önbizalmát?
2012. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Heti egy ilyen óbégatással találkozunk:


"jaj jaj én annyira jóvagyok,semmi hibám,érzékenyvagyok,ámde férfias,és még csellózok is..miért vagyok akkor irigy másokra? Én miért nem tudok becsajozni???"

2012. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt kéne kideríteni..nem értem miért arctalanul kötözködik egy csomó ember..
2012. máj. 27. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:
ha önbizalmad van akkor lesz barátnőd. én nem akarnék olyan pasit akinek nekem kell felépítenem az önbizalmát
2012. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!