Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DzsooDzsooo kérdése:

Mit tehetnék ezügyben?

Figyelt kérdés
15Lvagyok ,egy fiút párhete ismertem meg a sulimba, mindíg odajön hozzám..vagy beszélgetni vagy csak köszönni ma mondta h maradjak vele kint beszélgetni suli után elbeszélgettünk,közben piszkálta a tollát..majd észrevettem hogy úgy ül ahogy énis.beszélgetésnél mindíg megvárta amíg befejezem a mondatom,vagy éppen mindíg nézett.nemtudom most tetszek neki és egynelőre még nemakarja elmondani ?
2012. máj. 25. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy egy jó havert lát benned, vagy más irányból akar közeledni hozzád. Különben nagyon édes :)
2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ne kapkodj el semmit, ültesd el a magot ahogy mondani szokás majd kihajt a szép erős, terjedelmes és gyümölcsöző fa. ha öntözöd kis tápoldatot is adsz hozzá valósággal kicsattano kapcsolatotok lesz, egységes, erős.
2012. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

NagyonSzépen köszönöm az aranyos kommenteket:)))

7-es válaszóló köszii a tanácsokat:)) kitudja..lehet h bejön:)

9-es válaszoló köszii,igazad van tanácsokért vagyok itt, hamár itt tartunk az a gond.. hogy kiderült h nemrég összejött egy lánnyal:| de még mai napig is ottvan körülötttem ... :o

10-es válaszoló . igen nagyontetszik :$:)

2012. jún. 1. 13:55
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló énsem szeretném elsietni.de már nagyonn szívesen átölelném:))
2012. jún. 1. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!