Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ezügyben?

Mit tehetnék ezügyben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába írjak, gondoltam ez jó lesz. Na szóval : Ebben az évben érettségizni, és múlt héten mondta az igazgató, hogy hozzuk be a lakcímkártyát, személyit, stb.

Annyi ezzel a gondom, hogy én a suliban azt a lakcímet adtam meg ahol lakom és nem azt ahova be vagyunk jelentve.( ennek meg van az oka) Most akkor mit tehetnék? Intézzem el, hogy be legyek ide jelentve ahol lakom? Vagy mondjam azt hogy elvesztettem a lakcímkártyám? Akkor nem fognak utánajárni a bejelentett lakcímemnek? Egyáltalán lehet ebből valami probléma a későbbiekben hogy a maplóban az a címem szerepel ahol lakom és nem a bejelentett? A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 25. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
bekéne jelentkezned, vagy át, ahogy gondolod, ez ingyen van, szóval ne parázz ezen.
2011. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol laksz, azt jelentsd be tartózkodási helynek. A bejelentőlapot kitöltitek, a tulaj aláírja, az önkormányzatnál leadod. Mi hétfőn adtuk le, pénteken már itt volt az új lakcím kártya.
2011. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.. megcsinálják helyben a lakcím kártyát az okmányirodában.
2011. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csinálták meg az okmányirodában.

Mi bementünk az okmányirodába, ott csak bejelentkező lapot adtak, és azt mondták, hogy menjünk a helyileg illetékes önkormányzathoz (ahova be szeretnénk jelentkezni) Pedig körzetileg ehhez az okmányirodához tartozunk. Ahova bejelentkeztünk, abban a községben nincs okmányiroda.

2011. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!