Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy ne vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne vele álmodjak?

Figyelt kérdés

Erre van valami praktika vagy nem tudom befolyásolni?

Szeretek egy fiút de csalódtam... És el akarom felejteni de mindig vele álmodok. Mit csináljak nem bírom


2012. máj. 20. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aludjál és nem fogsz álmodni :DDD
2012. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj neki privit.
2012. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy valóban csalódtál-e?

Lehet, hogy legbelül azt érzed, mégis működhet?

Ha igen, beszél vele.

(Miért csalódtál?)

2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem jó ideje sok mindent megtettem érte erre ő a szemembe mondta hogy kapcsolatra nem lennék jó de ha akarom dughatunk.
2012. máj. 20. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:

pf...ez önmagában nem elég ahhoz, hogy ne gondolj rá?

gondolom inkább az bánt amit mondott, én biztosan részleteztetném vele a problémáit, már csak hogy épüljek belőle a jövőben, ami őt nem érinti.

szex is volt? és jó volt vele? merthogy ő ezt felajánlotta...

2012. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak megcsókolt :) És akkor én voltam a legboldogabb. Én nagyon szeretem őt hosszú hosszú idők óta. Ő is kedvel engem de inkább mint barát. Meg nála ez tök normális hogy a "havernőivel" kavar néha mert miért ne? Hát nem tudom... Elég rosszul esett. Most meg bejelentette hogy van barátnője... De egyszer majd dughatnánk. Vagy többször... Ha már nem érzek iránta semmi erősebbet.
2012. máj. 20. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:

ha ennyi neked nem elég, akkor szexeljetek.

(ha ő lenne az első, akkor inkább ne)


mondjuk én nagy ívben letojnám, de te addig nem tudsz rajta túllépni, amíg porig nem aláz...márpedig elképzelem, hogy a szexben sem nagyon foglalkozna veled, hiszen nem szeret téged.

mondjuk mást sem, hiszen a jelenlegi barátnőjét is csalná, de ez a te szempontodból mellékes is.

ha csak nem fontos neked az, hogy van barátnője?

nem tudom, ha mindez egyben nincs negatív hatással rád, akkor passz.

biztos van még negatív tulajdonsága, koncentrálhatnál azokra.


(ha volna olyan srác a múltamból, akivel hasonló okokból szakítottunk, vagy el sem kezdtük, akkor folyamatosan vágyódnék utána, és ez még a további kapcsolataimon is átívelne, a vágyódás márcsak ilyen...és ha mondjuk 10 év múlva feltűnne, biztos rávetném magam és tudni akarnám, mi a hiányzó láncszem. vagy működne a dolog, vagy nem, de biztosan helyre tenne a további életemre. szerencsére nincs ilyen elvarratlan kapcsolatom, de így gondolom, így tennék, ha lenne.)

2012. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!