Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már ugy fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már ugy fiúk, hogy nem vettétek észre, bejöttök egy lánynak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem minden fiu járt már igy ..
2012. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló mindent elmondott :)
2012. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 5-6 éve talán volt már ilyen, de nem esküdnék meg rá még most sem. :D Tehát elég gyenge jele volt, ha volt, és még túl fiatal voltam, hogy reagálhattam volna rá rendesen, viszont azóta még ilyen szinten sem láttam jelét, hogy bejönnék valakinek. :D

23/F

2012. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj durván nyomulos jeleket ad akkor nagyon elszántnak kell lennie
2012. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindig. Mióta rájöttem erre, nem is érdekel. Ha nekem tetszik egy lány, akkor megpróbálok közelíteni felé.

De úgy, hogy már nem keresem a jeleket, észre szoktam venni. :-)

2012. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, mivel nem vettem észre még egy lánynál sem, hogy bejöttem volna neki. :D


Annyira fura jeleket láttam már, visszanézett utcán eddig 3 lány is, egnem néztek az fix, de miért azt nem tudom, talán a ronda nagy orrom miatt, elég egyedi vagyok külsőre. xD


Meg buszon voltak még fura jelek, de én nem tartom ezeket annak jeleként számon, hogy bejöttem nekik, sok ember néz meg másokat. Nincs ebből semmi sem. :D

2012. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen régebben biztos volt ilyen, de szerintem manapság is van. Anno a lány akkor vallotta be, hogy bejöttem neki, amikor már valaki mással együtt volt.

Sajnos nem igen figyelem úgy a lányokat, hogy bejövök-e nekik vagy nem, így nem szoktam amúgy sem észrevenni, hogy bejövök-e nekik vagy sem és a jeleket sem veszem észre.

23F

2012. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát én alapból szinte minden lányon látom h bejövök neki, előfordult már hogy vkinél nem éreztem, őszintén szólva ez szarul is esett, ezen rágódtam magamban, hogy vajon miért nem:D, aztán egyszercsak félig ittas állapotban bevallotta h kb belémesett, volt több hasonló helyzet, szóval nem mindig lehet észrevenni, van aki jól titkolja.
2012. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem számtalanszor volt, csak azóta sem tudom hogy kik voltak azok mert nem vettem észre hogy bejöttem nekik.
2012. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:
Velem is rendszeresen flortolnek a nok, szerintem ez egy jo dolog, csak nem szabad elszallni s erzetetni a masikkal, hogy eszrevetted.
2012. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!