Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapjaeszunk egyutt a baratommal, elmegyunk aznap setalni, a csoki vagy valami aprosag jo lesz? Ti mit vettetek 2. honapra? Aki semmit az ne irjon!

Figyelt kérdés
Mert nem akarok semmi nagy dolgot mert akkor 1 evre mit veszek baaaar ez kicsit eloregondolas :D de ha van valami mas otletetek akkor irjatok meg legyszi! 14/L

2012. ápr. 19. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
besz*rok!ti a hónapokat ünneplitek?
2012. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kertem hogy aki oltogatni akar az inkabb hagyjon! Azert jo erzes ha legalabb egy kis csokit adunk egymasnak 1.evig honapok aztan csak az evek ha lesz ilyen :)
2012. ápr. 19. 07:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat:)
2012. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
keves ilyen kommentelo van a legtobbnel ujra beszolnak :) koszonom fel vagy pontozva ;D
2012. ápr. 19. 08:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ohh meg sem érdemlem:Dakkor már írok valami normálisat is:Dszóval

igen vegyél neki valami drágább (6-7száz forintos) csokit vagy esetlek 1-2ezerért egy plüssvalamit.

béke:D

2012. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Beke :D hany eves vagy?
2012. ápr. 19. 08:23
 7/11 anonim ***** válasza:

hát nem egy korosztály:D

én már vén vagyok kislányom!20 esztendős

majd ha megéled ezt a kort...:D

2012. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem ertem. miert kell oda egy idopont hogy csokit vegyel valakinek. nem tudsz neki csokit venni csak azert hogy finomat egyen? kell hozza az ok is? en ruhellem ha akkor ajandekoznak amikor KELL: szulinap es karacsony pl. inkabb akkor adjanak amikor tok nem vagyok ra felkeszulve.
2012. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha két honapja esztek eggyütt hogybirnátok még csokizni is ? :D
2012. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ötlet. Én lehet egy picit személyesebbet adnék, mint egy csoki. Persze, ha van valami nagy kedvenc, az más. Nem gondolnék nagy dologra, csak szemléltetésként, akár egy kődarab is lehet az, ha annak van valami jelentése számotokra. Vagy ha ilyen nem jut eszedbe, szerintem jó ötlet egy képeslap is. Nem kell full szerelmes maszlag, csak valami kis vicces/aranyos, amit eltehet. Én pl imádom előszedni az ilyen régi "kincseket", pedig már vén vagyok. :)
2012. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!