Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm exével járok már de? .

Figyelt kérdés
Már másodszorra járok vele mert egyszer nagyon összevesztünk. Előtte mielőtt összevesztünk először kérdeztem a barátnőmet hogy őt zavarja-e a dolog de azt mondta nem. Most járok vele másodszorra de a barátnőm miatt hogy átbeszéljem vele a dolgokat,mondtam hogy tartsunk szüntet,barátnőmmel már beszélgettünk de nem olyan sokat mert mindig elterelődött a témáról a szó de ő azt mondta hogy először is zavarta őt egy kicsit de akkor nem akart szólni de most az összeveszésünk után azt mondta hogy nem is érti mért járok vele és hogy őt zavarja. Az benne a nagy baj hogy ő a legjobb barátnőm és ő biztatott az elején hogy nyugodtan járj vele meg örülök nektek ,és nem az volt hogy én rámásztam a volt pasijára a másik az hogy tudom hogy a fiú szeret engem és én is kezdem nagyon megszeretni őt! Mit csináljak? Véleményeket kérek, hogy ti mit tennétek ilyen esetben? A válaszokért előre is köszi!

2012. máj. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem picit ezt azért ki lehet találni. Barátnőd megmondhatta volna ugyan, hogy zavarja, de nem akart balhézni emiatt. Szerintem akármit mondott is, nem szabadott volna összejönnöd a fiúval. Én biztos, hogy nem tenném meg ezt egy barátnőmmel se, mindegy, hogy mit mond. És én sem szeretném, sőt, utálnám, ha a barátnőm egy volt barátommal járna. Lehet, hogy nem mondanám, ha látnám, hogy nagy a szerelem, de nyilván tépelődnék magamban eleget. Szerintem hagyd a srácot, a fiúk jönnek, mennek, de a legjobb barátnőd jobb esetben örökké megmarad. (főleg, ha nem rózsás a barátoddal a kapcsolatod)
2012. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ezen már gondolkoztam én is, és a barátnőm az mindig kiállt mellettem de a fiuk azok jönnek,mennek és igazad van fiú-ból sok van és még lesz de egy jó barátnőből csak egy van! :)
2012. máj. 23. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ő a legjobb barátnőd, és fontos nektek a barátságotok, akkor nem kellene megbántsd őt azzal, hogy az exével jársz. Mondjuk azon is érdemes elgondolkodnod, hogy ő mit tenne (vagy esetleg tett) hasonló helyzetben. Itt nem csak ex pasikra gondolok, hanem lemondana-e valamiről miattad, a barátságotokért, vagy nem igazán érdekelné. Ha szoros barátság van köztetek, akkor nem éri meg összeveszni egy pasi miatt, úgyis lesz más. Viszont ha nem túl szoros a barátság, akkor meg nem éri meg lemondanod a pasiról. Ebben az esetben nem tarthatod meg mindkettőt, úgyhogy döntened kell.
2012. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nem tudom mi legyen mert nagyon szeretem őt vagyis a barátnőmet,de most váltak el a szüleim és eléggé rossz hónapon vagyok túl és ezt mind a barátnőmell kellett volna kibeszélnem de ő ,hiába mondtam akármit ott hagyott és egy másik barátnőjével volt nagyon sokáig rám sem figyelt hogy miért vagyok szomorú és akkor elkeseredtem ,és akkor mentem a fiú barátaimhoz tanácsért és ők megvigasztaltak ,tanácsot adtak és ezért nem tudom hogy most mi legyen! jahh és ott jöttem össze a barátommal ha szabad így mondanom mert fönt már írtam hogy szünetet tartunk!
2012. máj. 23. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztatott... haha. TABU. Összejöttél az exével (a legjobb barátnője vagy). Én sosem jönnék össze a legjobb barátnőm exével, mert tudom hogy ő pótolhatatlan és a pasik jönnek mennek.Szóval nyugodtan maradhatsz a pasival, mert a legjobb barátnődet soha nem fogod visszakapni teljesen. Nem most kell döntést hoznod. Már akkor döntöttél amikor összejöttél az exével.
2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!