Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

5 hónapja élek párkapcsolatban. Jól elvagyunk, az egyetlen bajom az, hogy még beszélget az exével. Persze, nem sűrűn, és amikor beszélnek, akkor is az exe keresi. Az egyetlen dolog, ami megnyugtat, hogy a telefont akkor is előttem veszi fel, végig hallom, mit beszélnek egymással.


De én nemrég besokalltam, és nem tudom, mit tegyek. Kértem már, hogy ne beszélgessenek, de mindig azzal jön, hogy nem sokat beszélnek amúgy sem, ne legyek féltékeny... A legnagyobb dolog, ami zavar, hogy az ex nem tud arról, hogy együtt vagyunk. De nem csak ő, hanem sokan mások se. Nem titkol senki elől se, amikor összefutunk valamelyik ismerősével, mindig megmondja, hogy a barátnője vagyok, állítólag, nem szereti a magánügyeit mások orrára kötni.


Rosszul esnek a dolgok, de közben szeretem is, de ezt az exes dolgot nem tudom, nem akarom megérteni... Mások is voltak már ilyen helyzetben, vagy csak velem történnek ilyen dolgok?


24/N


2012. máj. 20. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok.. az exem az osztálytársam lett. Napi szinten órákat beszélek vele, ha úgy vesszük. A párom mégsem féltékeny..;)
2012. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, annyi különbséggel, hogy az ex tud rólam. Én hamarosan ultimátumot adok az hiszem, mert elviselni ezt nem fogom, az biztos.


25f

2012. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én örülnék neki, ha elmondaná, akkor biztos nem lennék féltékeny. Az a heti 5 perc telefon belefér, én is tartom az exeimmel a kapcsolatot, de ők tudnak a páromról... Párom attól fél, hogy nem fog vele szóba állni az exe, mert eddig sok segítséget kapott tőle, amikor olyan helyzetbe került, és nyilván fél, hogy nem tud kire támaszkodni majd. De ott vagyok én, nagyon jól tudja, hogy amiben tudom, támogatom...
2012. máj. 20. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Azon is kiakadok ha sms-eznek a csajomnak a régi palijai. Keressenek barátokat maguknak, ne vele ápoltassák a nyomorult lelküket. Ezt kicsit finomabban de a barátnőmnek is értésére adtam, mondjuk ő se nagyon van értük oda de ha többet keresné őket, biztosan elmondanám ezt neki. Keressen pszichológust az a nő, ne a csávódat hívogassa.

24/F

2012. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennyire durván nem mondtam neki, de tudtára adtam, hogy ez így nem sokáig fog menni. Vagy megmondja neki, vagy véget vetünk ennek, vagy én mondom meg a csajnak, de akkor nem fogok finomkodni vele...
2012. máj. 20. 17:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de azért te is bőven hibás vagy.

Milyen kapcsolat az, amiben az egyik fél titkolja a másikat az ex előtt, ha egyszer beszélnek.

Egyértelmű, hogy vmiért nem akarja neki elmondani. Azt a vmit gondolom nem kell leírnom...


25f

2012. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, az a valami lehet az is hogy tényleg egy sérülékenynek tartja, nem akarja hogy emiatt összeomoljon. Mondjuk erre a legjobb megoldás ha nem beszélnek többet.
2012. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, ezt te sem gondolod komolyan.
2012. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De. Én se mondtam még egyiknek se hogy helószia van barátnőm, főleg amikor felhívott valamiért. Persze kérdésre mindig elmondtam.
2012. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A csaj sose kérdezett rá.


Legközelebb döntés elé állítom, személyesen akarom vele ezt megbeszélni. Vagy megmondja a csajnak az igazat, vagy nem maradunk együtt...

2012. máj. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!