Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogy kezeljem a közeledését?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy elég népszerű zenész, akit igaz nem túl régóta ismerek, néhány hónapja, de elég hamar kialakult köztünk a vonzalom. Eleinte egyikőnk se lépett, de azért lehetett érezni... Meg én nem is gondoltam rá, hogy bármit lépnem kéne, mivel van felesége... azóta már tudom, hogy egy ideje külön élnek, még külön városban is, szóval gondolom nincs már nagyon közös jövőjük. És az utóbbi kb egy hónapban eléggé próbálkozik nálam, mindig találkozni akar, néha szoktunk is, persze nem hagytam, hogy bármi is legyen, csak beszélgettünk, de elég kínos ez így, mivel eléggé egyértelműen rám hajtott (nem részletezném, de így van)

Az énem egyik része nagyon ez ellen van, hisz egyrészt házas, ami elég durva ok arra, hogy hagyjam a fenébe, meg persze zenész, és bármennyire is nem akarunk általánosítani, azért lássuk be, őket halmozottan körülveszik a szebbnél szebb nők.

Másrészt viszont bennem van az is, hogy nem én vagyok az aki tönkreteszi a kapcsolatát, hisz már nem is élnek együtt, ha nem én, akkor jön más... és sajnos úgy érzem eléggé beleszerettem, pedig nagyon nem akartam, hogy így legyen.

Mit gondoltok?

Nyugodtan ítélkezhettek is, nem baj, csak válaszoljatok a kérdésre is! :)


2012. máj. 22. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

hehe, ismerős a helyzet... igen, ezekkel a zenészekkel az a baj, h megbízhatatlanok, nekem is volt már dolgom néhánnyal és egytől egyig mind azt hiszi, körülötte forog a világ és sajna ki is használják, h annyian odavannak értük. na azért vannak rendesebbek is, de azért gondolj bele, h azzal, ha összejössz vele, megváltod a jegyed az Örök Aggodalom - szigetére...


én egyébként sose vettem komolyan az ilyen közeledéseket, mindig haveri szinten kezeltem őket, vagy csak vigyorral hárítottam, "tudom, mekkora jampi vagy" szöveggel. ha meg mégis kicsit komolyabbra fordult, én is úgy kezeltem, h "jó fej vagy, sőt jó pasi, de nekem nem éri meg..." persze mérlegelhetsz, h neked így megéri-e, de szerintem nagyon sok feszültséget fog okozni, h utazgat és mindig idegen lányokkal van körülvéve...

2012. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!