Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőm anyukájába. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyukája iránt az első pillanatoktól fogva vonzalmat éreztem, majd (nem tehetek róla) beleszerettem. Ezt, h egy érettebb nő iránt ráadásul a barátnőm anyukája iránt ilyet fogok érezni egyszer, soha nem gondoltam volna. Sőt, ha ezt korábban mesélte volna nekem valaki, tutira betegnek tituláltam volna az illetőt. Szerencsére se a barátnőm se az anyja az egészről mit sem sejt. Az a legrosszabb az egészben, h totálisan zavarban és kellemetlenül érzem az anyukája jelenlétében magamat… Ráadásul egyfolytában átjárkál hozzánk, és így baromi rossz nekem.


Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan kezeljem ezt az egészet? Illetve, hogy szerintetek ez normális dolgok? El fog múlni? Volt már másnak is ilyen tapasztalata?


2012. ápr. 25. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Jó bőr? Dugd meg az anyját, vedd el a lányát:)
2012. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2. melyikötök csuti?
2012. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dongesd meg az anyjat! :D
2012. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csapjatok 1 jó partyt 3asba :)
2012. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
el fog múlni..
2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a sunci?
2012. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lányát húzd meg az anyját.

Előnyei:

mindig friss süti

2012. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ájron ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!