Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretted a párodat, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretted a párodat, mégis megcsaltad? Miért? Mi játszódott benned végig?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdés hülyének hangzik.A kérdésen egy film kapcsán gondolkodtam el.Ha egy férfi szeret egy nőt,akkor tényleg nem akar már más nőkkel szexet?Vagy ha szereti a párját,és adódik az alkalom,parancsolni kell az "ösztöneinek"?Képes a szerelem arra,hogy a férfi/nő,a másik nem közeledését ne érzékelje és viszonozza?Ha valaki szerelmes,akkor biztos,hogy nem csalja meg a párját?És fordítva...ha valaki megcsalja a párját,az már nem szerelmes?Tapasztalatokat,véleményeket szeretnék :) Köszi:)
2009. jún. 27. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem az nem igaz szerelem mert akkor olyanok vagyunk mint a ló a szemellenzővel... én sosem lennék rá képes.
2009. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem a páromat nagyon, így nem lennék képes rá. Ha meg már nem szeretném nem megcsalnám, szakítanék. Úgy vélem így korrekt. Házasságban gyerekekkel persze nem megy ilyen könnyen, de szerintem akkor is jobb, mint megcsalni... ez az én véleményem, aztán lehet megváltozik, bár kétlem.
2009. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én soha nem fogom megcsalni a mostani barátnőmet, mert a legaranyosabb csaj, nincs az az Isten!

De a Pokol még lehet csábítóbb... :)

de ott meg nincsenek nők...

2009. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez emberfüggő, vannak hűséges és vannak hűtlen emberek. A hűséges elvből nem csalja meg a szerelmét, tartson bármennyi ideje a kapcsolat, adódjon bármilyen lehetőség! Persze egy alajáraron hűséges ember is félreléphet, de annak komoly kiváltó okai vannak.

A hűtlen meg kihasználja a lehetőságeket, hiába szerelmes, nem tud ellenállni neki és utána jönnek a magyarázatok, hogy szerelem nélkül nem ugyanaz.. :) az, hogy elhisszük-e ezeket a magyarázatokat, az csakis rajtunk múlik :)

2009. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha egy párkapcsolatban élő szerelmes férfire rámászik egy nő,akkor a férfi ugyanúgy megkívánja azt a nőt is?Vagy ott már parancsolni kell a "dolgoknak"?:DFogós kérdések:D
2009. jún. 27. 23:59
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
ha igazán szeretem, nem csalom meg.Nem lennék rá képes, 1 farok se érne annyit h ekkora fájdalmat okozzak neki és hogy így megalázzam. Meg eléggé gáz amúgy is ha valaki párkapcsolatban él és félre kamatyol. akkor inkább szakítson!20/L
2009. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
A férfiaknak parancsolniuk kell az ösztöneiknek. Mert hiába szerelmesek a barátnőjükbe, attól még biológiai lényükből adódóan ugyanúgy érezhetnek szexuális készetést a női nem egy másik példánya iránt is. Én azt vallom, hogy pont ez az, ami megkülönböztet bennünket az állatoktól: tudunk egyfajta önkontrollt gyakorolni. (Bár sokan akkor ilyen szempontból állatnak minősülnének...)
2009. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
73%
Utolsó! Minden szavaddal egyetértek!
2009. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
hiába mászik rá, az a pasi le fogja lökni magáról.
2009. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem már az is gáz, ha valaki csak elgondolkozik ilyesmin, hogy megcsalja azt, akit elvileg szeret. Egy idősebb bácsi mondta, és nagyon igaza van: ha 50 évvel ezelőtt éltek volna a háborúban, összetennék a két kezüket, hogy él a társuk és bármit megadnának érte, hogy vele lehessenek, nemhogy megcsaláson agyalnának. Én mindig erre gondolok, hogy bár szar és kegyetlen világban élünk így is, de hálás lehetek a sorsnak és az életnek, hogy megadatott a szerelem, hogy van valaki, akire számíthatok és ha néha veszekszünk vagy vannak rosszabb időszakok, akkor is ő itt van nekem és nem kell attól félnem, hogy holnap besorolják az orosz frontra és éveken keresztül izgulhatok, hogy vajon láthatom -e még valaha. Aki megcsalja a társát az egy gyáva alak, akkor szakítson vele. Puhányok és elkényeztetettek manapság az emberek. Nem tudják értékelni az életet és a másik embert, illetve a szeretetet, mert minden a seggük alá van rakva. Ez az igazság, nem érdekel, ha lepontoznak, ha valaki tiszteli és megbecsüli a másikat (márpedig ha már összejött vele akkor mért ne tenné), és rámászik egy ellenkező nemű, akkor rögtön lepattintja és nem azon agyal hetekig, hogy hú de szexi volt meg beindult rá meg hogy megd*gta volna ha szingli lenne. Nekem ez a véleményem. És még egy okos mondás: sokszor csak akkor jössz rá, hogy milyen fontos neked vmi/vki, amikor már nincs. Inkább adj hálát az égnek minden nap, hogy van valaki, akit szerethetsz, akivel veszekedhetsz néhanapján. Ha kételkedsz, képzeld el, hogy holnap meghal a párod. Mit érzel? Ha el se tudod mondani, mennyire összeszorul a szíved és el se bírod képzelni, mihez kezdenél magaddal nélküle, akkor hagyd abba a kételkedést és örülj, hogy ott van neked. Tényleg meg tudnád ezek után ennyire alázni, tényleg begerjednél egy másikra? Nem hiszem...

Bocs, ha nem minden mondat a kérdésre válaszolt, de azért erősen kapcsolódik és érdemes elgondolkozni rajta...

2009. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!