Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elnézöbb? Kedvesebb? hogyan legyek egyszerü nő?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtem,mert nem tudtam kifejezni, ami fájt nekem, a barátom meg zárkozott tipus, megijedt, és majdnem ráment a kapcsolatunk.

Én valahogy mindig a rossz oldalát néztem mindennek..h de ugyse szeret, de csak hazudik, stb mert sok férfi átvert régebb.S persze ezt minden srác megunja.Ő mondta,h szereti az egyszerü nőket. De az milyen?


Mit tegyek h engedjek neki több szabadidöt, ne legyek mindig morcos, és a kapcsolatunknak a jobbik oldalát nézzem, és sokkal elnézöbb legyek, ne hányjak fel minden aproságot??? Sajnos perfekcionista vagyok, és azt hiszem lyan kapcsolatot is akartam..de azt nem lehet...mit tehetek?


2008. ápr. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom is sokat hazudott, füllentett nekem mikor megismerkedtünk, fontosabbak voltak neki a barátok, vagyis inkább haveroknak nevezném őket. Aztán engedtem egyedül, bár mikor elment jól kibőgtem magam. Azóta teljesen megváltozott azt hiszem kiélte magát, már nem akar egyedül menni sehova, ha én nem megyek akkor ő sem. Nyáron volt az esküvőnk, már most a picibabával próbálkozunk, bár sajna egyelőre nem sok sikerrel, de hátha a hét végén + tesztem lesz. És nem egészen 3 évnek a leforgása alatt történt, monogatja is a párom hogy sokat tűrtem neki annak idején, más nem viselte volna el. Bíztam benne és 360 fokos fordulatot tett de csak jó irányba.
2008. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az már előrelépés, hogy megértetted a barátodat és elfogadtad hogy gond van!:)

Itt most sok kérdés egyszerűen egy DÖNTÉSEN múlik: mostantól több szabadidőt engedek neki, mostantól nem leszek morcos, meglátom a szépet, a jót feltételezem. Azt is lehet, hogy mindennap reggel, este elgondolkozol rajta, hogy viselkedtél, miket gondoltál, és újra megfogadod ezeket. Naplót is írhatnál, nagyon hasznos tud lenni.


A bizalmat olyan könnyű elveszíteni és olyan nehéz valaha is visszanyerni... Sok minden múlik azon, hogy szerelmes vagy-e a barátodba. Ha igen, akkor bízol benne feltétlenül. És ami még fontosabb: önmagadban bízz. És higyj, hiszen a jóban, a szépben, a boldogságban való hit nélkül, mit ér az életünk? Hova tartunk anélkül? Egy kapcsolat nem attól tökéletes, hogy minden nap békésen telik, egész álló nap mosolyogtok egymásra, mindenben megegyeztek, egyetértetek, tökéletesen hasonlóak vagytok stb, mert egy idő után halálosan unalmas lenne az élet. Az igaz, hogyha nem érzitek jól magatokat a kapcsolatban, az nem jó kapcsolat. De ne könyveld el elveszettnek, sokmindent tehetsz! Persze, ha a barátod egy kedves lányra vágyik, a te természeted pedig nem kedves, akkor sokat kell magadon dolgoznod, hogy megváltozz, mert valaki vagy eredendően kedves, vagy nem.

Azt nem tudom mit értett azon, hogy "egyszerű", de nekem a kiszámíthatóság, az önfeláldozás, nyíltság és őszinteség, és a megbízhatóság jutott az eszembe, az igazi TÁRS, aki nem csak "velem él", hanem tényleg a TÁRSAM az életemben, nem olyan lány, akin mindig csak gondolkozni kell, hogy most vajon megint mi baja, és magyarázni a dolgokat, újra és újra, nem hagy békén stb...

Remélem segítettem egy kicsit! Szedd össze magad, és tegyél a kapcsolatodért, és magadért!:)

2008. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, nagyon szeretem a baratom, es ezert is szeretnek valtozni.
2008. ápr. 23. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam mint te.Rá is ment egy kapcsolatom.Aztán összejöttem egy sráccal aki ugyan olyan volt csak kicsit durvábban. nem volt jó ha dolgoztam, féltékeny volt a barátnőimre.Egyszer elmentem nélküle bulizni hozzá teszem osztálytalálkozóm volt. sorban jöttek az sms-ek hogy öngyilkos lesz, mert nem mondom meg hol vagyok.oda akart jönni.kikapcsoltam a telóm és eldöntöttem hogy vége.Akkor arra gondoltam ha csak fele ennyire voltam bolond már elviselhetetlen lehetett.Azóta tudom hol a határ... Gondolj arra hogy neked hogy esne hosszú távon ha valaki így viszonyulna hozzád.Ideig- óráig jól esik , de aztán....Azóta ezt bevetem a mostani páromnál is. ha nem tetszik ahogy viselkedik velem, elkezdem én is vele. Pl ha flegma én is az leszek. Hamar rájön mennyire rossz, és veszekedés nélül meg van oldva a probléma.

Türelem és bizalom!

Sok sikert!!!

2008. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!