Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből gyűlölet?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja külön vagyok a barátnőmtől. Életem egyik legszebb része volt mikor vele jártam, (3,5 hónap) rengeteg jót köszönhetek neki. Egyszerűen nem tudtam feldolgozni még mindig, hogy már hiába várom sosem jön vissza. Még msn-e szoktunk dumálni de már van új pasija velem nem nagyon foglalkozik. Ha pedig beszélgetünk is állandóan gúnyol, megvagdos szsvakkal és próbál kilyukadni olyan helyeken amik tudja, hogy szarul eshetnek. Nem kímél egyszóval! Már a barátságnak is csak halvány porai mutatkoznak úgy látszik a gyűlölet vette át a szerepét, mert állandóan prbóál felcseszni, idegesíteni. Nem értem pedig én őt soha nem bántottam meg. Ez így természetes ha vége a dolognak, hogy így viselkedik? Én vagyok túl egyszerű vagy ő az akivel baj van? Mondtam neki, hogy életem legfontosabb része volt stb. és teljesen hidegen hagyja. Vélemény?
2009. jún. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érzékenyen érinti a kapcsolatotok, akkor valószínűleg még ő sincs rajtad túl.
2009. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán hagyd békén jó pár hónapig,mert tényleg gyűlölet lesz belőle.Az idő majd megoldja,és majd jó sokára fogtok tudni emberül is beszélgetni.
2009. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia,

én a volt völegényemmel 5 évig voltam együtt. Mikor rájöttem arra, hogy nem szeretem akkor annyira megváltoztam vele szemben, nagyon csúnyán viselkedtem vele. Rettenetesen megbántottam. Szégyelem magam miatta már, de amint rájöttem, hogy már nem szeretem megharagudtam rá, és csak a hibáit láttam azonnal szakítottam vele amit nem értett meg helyre akarta még hozni de én elköltöztem elvittem mindenemet és sohat többet nem voltam hajlandó szóba állni sem vele. Ennek annyi volt az oka, hogy nagyon mérges voltam az egész világra mindenre, hogy ez a szép és jó kapcsolat megszünt. Nekem Ö volt az első nagy szerelem, az első férfi az életemben, és rájöttem, hogy nem érzek semmit már iránta. Mai napig nem beszélek vele pedig van, hogy keres.

Én csak azt tudom javasolni, hogy hagyd békén mert csak bántani fog.

És valószínü nem tudja ö se az okát, hogy miért.

De nagyon rossz rájöni, hogy az akivel elképzeltük az életünket abba már nem vagyunk szerelmesek. Ez egy reakció, amiről valószínü ö se tehet.

2009. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő nem érdemel meg TÉGED. Ezt úgy hívják kétszínű, hazug, kihasznállak és mehetsz a p.cs.ba húdejócsaj tinilány. Itt valószínűleg arra ment ki a játék, hogy teszteljen, hogy na mutasd mit tudsz és mennyi van a pénztárcádban, mekkora és egyéb baromságok.
2009. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tudom mit érzel. Velem ez áprilisban történt meg. Fél évig tartott egy csókot sem engedett meg, skypon tartottuk a kapcsolatot, közben kiderült, hogy az alfahím kemény pasijai hallgatóztak a háttérben. Szakítás előtt 1 nappal volt nálam azt hazudta, hogy a rokonait hozta hozzám. Rá 2 hónapra kiderült hogy a pasijai voltak, hogy körülnézzenek nálam. Amikor elmentek, akkor az unokatesóm utánukszólt telefonon, hogy gyertek vissza szeretnélek benneteket megismerni, és ennek az volt az eredménye, hogy a lány szakított velem. Tudod egész fél évig mit csinált velem? Tesztelgetett mit tudok a pasijai ellen, ordibált velem ha kérésem volt és nemtetszést nyílvánítottam, és ha gyanakodni kezdtem a skype-n történő háttérzajokra, szó szerint visítani kezdett velem, voltam ám minden csak nagyságos úr nem. EZ NEKEM NAGYON FÁJ MOST IS, ÉS MÁR FÉLEK BARÁTNŐT SZEREZNI.
2009. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!