Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemből gyűlölet?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből gyűlölet?!

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valakit nagyon-nagyon szerettettek,de ő csak játszott veletek, és ez a szeretet gyűlöletté alakult át?:-(
2009. júl. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2009. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

IGEN!!!

tudod szokták azt mondani hogy a szeretetet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el egymástól...

és sok benne az igazság, de ne felejts el hogyha valakit szerettél és utánna megutálod akkor még mindig érzel iránta valamit vagy számít neked....

remélem érted mit akartam ezzel kifejezni

2009. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen, 20 év
2009. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen! És sajnos túl sokáig tartott rájönnöm,hogy nem szeretnem,hanem gyülölnöm kell!
2009. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen értem 19:13!

sztorik?léci irjatok!

2009. júl. 8. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy srác 3 éven keresztül hülyített, kihasznált, én pedig hülye voltam, hagytam, reméltem, hogy egyszer engem fog akarni. Aztán nagy nehezen megszakítottam vele minden kapcsolatot. És hiába nem tudok róla jót mondani, ha néha összefutunk, úgy izgulok, és úgy remeg a gyomrom, mint régen. Pedig ez évekkel ezelőtt volt, és fel sem ismer. És soha nem fogom tudni elfelejteni.
2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
19:13 vagyok. Csak azt szerettem benne, hogy igazi férfi volt, tudott uralkodni, vezetett engem, néha nagyokat veszekedtünk, de olyan jól esett az is, hogy megöleltem utána. Aztán rájöttem, hogy megcsal, és mindezek a tulajdonságok nem számítottak már, elhagytam. Azóta a nevét sem bírom hallani, a képét sem tudom látni, mert egyszerűen irtózom már:S
2009. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

igen és nem írom le mert elbőgném magam és hülye voltam

19/L

2009. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
volt már, azóta elmúlt a gyűlölet, és szerencsére a szerelem se jött vissza
2009. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

előző voltam, csak megláttam h sztorikat is vársz

megcsalt, de én még meg is bocsátottam volna neki, de ő szakított velem

utána pár hónapig ment a huzavona, hol veszekedtünk, hol újra összejöttünk, egy buliban lefektetett mikor részeg voltam aztán megint nem foglalkozott velem

mikor később majdnem összejöttem egy másik pasival féltékenységében rájött h mégis kellek neki, én hülye meg visszamentem hozzá, majd egy bő hónap múlva szakított velem azzal az indokkal, h beleszeretett vki másba

na ekkor utáltam meg és rájöttem h egy könnycseppet sem érdemes ejteni érte... és milyen igazam volt!

2009. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!