Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit takar az imádlak? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az imádlak? És melyik a jobb az imádlak vagy a szeretlek?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy felhívtam az egyik srác ismerősömet/barátomat az egyik osztálytársam telefonján (utána kifizettem az osztálytársamnak a pénzt, amit beszéltem), és ez a párbeszéd zajlott le:

- Most az osztálytársam telefonjáról beszélek, de nyugi kitörlöm a számod a telefonjából. Nem fog senki sem zaklatni.

- Ha megbízol benne, akkor nyugodtan add meg neki a telefonszámomat.

- Nem, mert nekem adtad meg a telefonszámod, és csak magamnak akarlak.

- Hoppácska. Ezt nem felejtem el.

- Ne is felejtsd el!

- Egy magánterületet jelző táblát ne rakjak magamra?

- Nem az kicsit már durva lenne!

Csend

- Imádlak.

Na tehát a srác mondta, hogy imádlak. Ez mit jelent? :/ És az imádlak az tényleg rossz? Tehát nekem azt magyarázták, hogy ha azt mondta, hogy imádlak az nem jelent jót... És ezt csak barátilag mondta? Mert perpillanat csak barátok vagyunk, de lehetett ez finom célozgatás?



2012. máj. 19. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem lehet rossz az "imádlak" :D

2. Nem lehet kőbe vésni, hogy ez vagy a szeretlek jobb-e. Embere válogatja. Én az imádlak - ot csak a legerősebb szerelem kifejezéseként használom, nálam erősebb, mint a szeretlek. Másnál meg fordítva van.

Azt, hogy a srác ezt mennyire őszintén mondta, biztos hamarosan meg fogod tudni, ha jobban megismered és/vagy még többet beszélgetsz vele :) Ha 3 hónap ismeretség után ezt mondta, még csak félig viccesen is, az rossz nem lehet (legalábbis az ő részéről) :D

2012. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Épp az zavart meg, hogy nem nevetve mondta. A hangja teljesen komoly volt. Máskor mondott pár dolgot, hogy de szeretni való vagy stb. de azt kicsit nevetve, de ezt nem...
2012. máj. 19. 21:03
 13/19 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges, hogy komolyan gondolta.


Te nem szeretnél tőle többet?

2012. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az imádlak-kal kitudod fejezni, hogy már érzel valamit iránta. Viszont a szeretlek nem ugyanaz mint a szerelmes vagyok beléd. A szeretleket a barátnődnek is mondod, mégsem szerelemből.
2012. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De többet szeretnék, ezért vagyok tanácstalan. :S
2012. máj. 20. 13:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha már 3 hónap ismeretség után ezt mondta komolyabb hangnemben, akkor van esélyed, az biztos :) De ezt valahogy élőben kellene tovább vinni.
2012. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Orsolyaa válasza:
kérdezd meg tőlle hogy hogy értette..:DD
2012. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy srác, akiről tudom, hogy szerelmes belém (én is belé), de még nem meri kimondani, hogy 'szeretlek', mert még fél egy újabb kapcsolattól, gyakran mondja, hogy imád. Szerintem semmi rossz nincs benne. ;)
2012. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
imádnih embert szerintem sem lehet.és a szeretlek az őszintébb...így
2012. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!