Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek olyankor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek olyankor, amikor unalmassá válik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi számít nektek unalmasnak? Milyen közös programotok szokott lenni?
2012. máj. 19. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia :

Sok mindentől függ a dolog. Hány évesek vagytok,mióta vagytok együtt mennyit veszekszetek és hasonlóak. Kérdezd meg magadtól,hogy szereted? Jó vele? Hiányozna,ha nem lenne meletted? Ezekete a kérédéseket válaszold meg és csak utána hozz döntést. :DD

2012. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs most kapcsolatom, csak érdekelt, hogy ti hogy látjátok, és milyen közös programokat tudtok tanácsolni :)
2012. máj. 19. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok a barátom 18. Hétvégén bulikba járunk együtt vagyunk egymásnál alszunk és hasonlók. Állatlán 2 naponta találkozunk,hétköznaponként csak suli után néhány órára. Szerintem akkor unalmas,ha egyre kevesebb időtök van egymásra,nem csináltok annyi programot,mint régen vagy már nem érzed magad vele olyan jól,mint azelőtt. :D
2012. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a jo emberrel vagy semmi nem unalmas...mi neha egesz hetvegen a lakasban vagyunk, kanapen fekszunk, kajat rendelunk, filmezunk, rohogunk, huncutkodunk....:)
2012. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szakítok vele, és egyből nem lesz unalmas az életem
2012. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!