Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobtam. Vissza akar jönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Obzy kérdése:

Kidobtam. Vissza akar jönni, adjak neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Az elején,miután megismertük egymást odaadó és normális lány volt,de már akkor is voltak furcsa dolgai,mint,hogy az egyik exe ,mikor kutyakajáért ment,csak akkor volt hajlandó menni érte a lányhoz,mikor ő egyedűl volt és esti órára esett…A lány,még mondta is nekem hogy bejött a csávó és utána több,mint egy órát „beszélgetek” a „kocsijában”…én nyilván gyanakodtam, persze nemcsak erre a pasira,hanem még volt vagy legalább 4-5-6 pasi akikkel túlzottan jól elvolt a virtuális térben,annak ellenére,hogy még nem is találkoztak vagy csak barátok…Féltékenységem nyilván előjött,mert adott rá okot,de mindig kitudta magyarázni magát…Egy másik exének például a pénzét adta/adja oda rendszeresen…De mindezt én lenyeltem és elhittem,hogy nincs semmi és igyekeztem megbízni benne…Később egyre furábban viselkedett ez a lány,ritkábban jött át hozzám,sok volt neki a smárolgatásom,meg hogy kívántam/pedig egy rendes párkapcsolatban ez a normális ha a felek kívánják egymást/De mikor kérdeztem,hogy szeret-e akkor a válasza mindig ezek közűl valamelyik volt: Ha nem szeretnélek nem veled lennék együtt vagy Ne kezd megint!

Aztán egy szombati napon,esztergomban,egy kutyamenhely által rendezett kutyásnapon,ahova elkísértem,/hozzá tenném,hogy ő sosem akart eljönni velem az én hobbimat űzni és a barátaimra se volt kiváncsi,én viszont mindig mentem vele,eleinte még hívott is aztán már nem…/,hozzám kerűlt a két telefonja,mikor elmentem,hogy hozzak neki egy kis ennivalót a kocsiból,akkor belenéztem a telefonjába…háát amit ott találtam az valami triviális volt…A lány smsben beszélgetett egy kutyxás palival arról,hogy mikor elégítette ki saját magát illetve,hogy a pasi mikor tette ezt(nekem a lány(22) azt hazudta,hogy még sosem nyúlt magához)…A beszélgetésük során a pasi,aki mellesleg 34 éves és van már több éve egy barátnője, ragaszkodott ahhoz,hogy a barátnőm küldjön képeket a nemi szervéről,a barátnőm meg azzal védekezett,hogy smsben beszélgetnek és hogy már így is kapott elég képet róla…De aztán mégis küldött és a pasi utasítására még küldött még egyet róla,kicsit „kitárulkozva”,de ragaszkodott hozzá a barátnőm,hogy küldjön a pasi is az övéről…Szó esett még arról is,hogy a pasi mennyire akar találkozni a lánnyal és kérdezte a szabadságáról,mert kívánja,mire a lány csak azt válaszolta, mosolygós smileval,hogy nem kell ahhoz szabadság…A többit már inkább nem is részletezném…De tudom,hogy nem csak ez a pasi van/biztos forrásból/ és hogy azon a bizonyos közösségi oldalon mennyi minden más,még undorítóbb kép cserélhetett gazdát…

Lényeg a lényeg,hogy a csaj nekem közel fél évig mindenről hazudott és másoknak is össze-vissza,de nem csak rólam… Nekem darabokra törte a szívemet és megtanított arra,hogy ne bízzak senkiben...De aztán miután kidobtam a főnöke azt modnta,hogy sosem sírt még ennyire senkiért és mikor a főnöke elment a pasihoz kutyázni az azt modnta,hogy azt a telót oda adta egy ci**ny bandának,emrt ahol ő oktat oda rendszeresen betörtek és ezeket bízta meg azzal hogy figyeljék és ha valami van akkor hívják fel őt...kiderűlt,hogy 9 éve van meg a pasinak a nője...igaz a lényegen nem változtat,hogy mit tett,de most meg foylton irogat rám,hogy tudja miylen szemét volt velem,hogy nem bánt jól velem és hogy miket tett és hogy sajnálja és képes megtenni értem bármit...képes megváltozni értem...és tudja,hogy nem tudok megbízni benne ezek után,de hogy szeret és hogy velem akar lenni...és hogy akkor jön át amikor akarom,akkor nézhetem telóját,fészbukját,meg mindenét amikor akarom...és hogy megtesz értem bármit,csak bocsássak emg és adjak neki egy esélyt...

Hiába mondtam,hogy rengeteget kéne letenne érte az asztalhoz és hogy 180 fokos változáson kell átmennie ehhez és hogy nem fog tetszeni neki...és írtam hogy ha hajlandó vagy megváltozni akkor talán van miről beszélni...

erre ő csak annyit írt,hogy hajlandó értem változni...különben nem írt volna...


Szerintetek mi legyen,az a baj,hogy a szívem felé húz,de az eszem nem,mert az első két hónapot leszámítva,meg pár kedves,aranyos gesztusát letekintve eléggé szemét volt velem...



2012. máj. 18. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülye lennél ha a jövődet erre a kapcsolatra - lányra építenéd, de míg nem találod meg az igazit miért ne dughatnátok?!

(22L)

2012. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre gondoltam énis amúgy :D de mivan ha tényleg látom,hogy közbe változik??? :S
2012. máj. 18. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is dugd még egy ideig. Majd meglátod, hogy változott-e.
2012. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

túl sok a zűr vele.

sztem hanyagold.

d.gásra tuti találsz más csajt is

2012. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ballépést még megbocsáthatsz, de a barátnődnek mennyi esélye lett volna a kapcsolatotok alatt normálisan viselkedni?
2012. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a dugásos dolog nem rsoz ötlet,meg kiderűlt,hogy elhet kiemgy angliába,lehet még kihasználná úgyis,hogy kimegyek vele és a szállást meg ott az ismerősénél ingyen elintézhetné nekem ;) szerintetek?
2012. máj. 18. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így végigolvasva.... Ha fiú lennék, én már az első ballépésnél megmondtam volna neki, hogy vagy leáll, vagy viszlát. Egyébként hasonló sztorinak voltam tanúja nemrég. Épp ezért, határozottan merem kijelenteni: 90%, hogy az a lány nem fog megváltozni, bármennyire ígérgeti.
2012. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!