Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szereti még a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Szereti még a csajt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác, aki nagyon aranyos meg minden... Áprilisban ismertem meg, és azóta naponta beszélünk facebook-on meg camozunk is. Én 15 leszek ő meg 20. Elmondta nekem hogy már tavaly is tetszettem neki, de tudta, hogy fiatal vagyok még. De most be merte vallani. Nagyon aranyos, nem az a kihasználós fajta. Van barátnője az a baj, de tegnap majdnem szakítottak, mert nem bírja már elviselni, hogy folyton nyávog. Azt mondta, hogy szerinte fogunk mi még közelebb erülni egymáshoz, mikor mindketten szinglik leszünk... Már egypár bnőmet kérdeztem, de mindegyik mást mondott. Szerintetek szeretheti még a csajt, vagy csak dísznek van még mellette?

2012. máj. 18. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, bármi lehet.
2012. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy már nem szeretek valakit és vele maradok (esetleg addig, amíg nem jön egy másik). Sokan vannak úgy, hogy képtelenek egyedül meglenni, és inkább ülnek a pocsolyában addig, amíg nem jön egy olyan, akiért kiszáll belőle. Viszont ha megvan az "utánpótlás", akkor tuti, hogy el is hagyja érte, nem fog tovább szenvedni. Tehát szerintem vagy szereti, de akkor veled csak játszik, vagy nem szereti, de téged sem érez elég biztos pontnak ahhoz, hogy miattad szálljon ki belőle.
2012. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!