Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek még szereti ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szereti ezt a csajt?

Figyelt kérdés

Tegnap ittvolt a barátom és lefeküdtem az ágyra és nézegettem a telójában a képeit. És megtaláltam egy msn-es beszélgetést lefényképezve,ami elég régi lehetett,de olyanok voltak benne,hogy szeretlek stb. Kérdeztem tőle,hogy mi ez? Azt mondta,hogy egy régi msn-es beszélgetés a haverjával(csaj) hát nemtudom...nemhiszem hogy csak haver volt,mert a mindennél jobban imádlak,nem erre utal.

Kérdeztem tőle,hogy szereti-e még.

Azt mondta hogy igen,de csak barátilag,de régen ő érzett iránta valamit...

De láttam a fején,hogy olyan furcsa..

Zavarban volt..

Meg amikor ittvolt mindíg megmutatta a csajt és mondta,hogy milyen jó haverja meg ilyenek.Meg hogy velük cigizik stb.

Elég sértődékeny vagyok így kicsit megsértődtem,hogy bennehagyta a telefonjában ezt a képet,ha már nem szereti.

Mondtam neki,hogy menj a (nevét nem írom le)-hoz.

És odajött és a csaj nevét mondta az enyém helyett és hogy ne haragudjak.

Most kitalálok a csajnak egy nevet..pl. Zsuzsa

Az egész így szólt..

Jaj Zsuzsi ne haragudj..

Na ott már bepöccentem..

Azt mondta,hogy csak azért mondta az ő nevét,merthogy már annyira mondom..

nemtudom mit higyjek..

Szerintetek szereti még?


2010. máj. 24. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Húú, ez elég rossz így. :S Lehet, hogy szeret még, csak nehezen megy neki a felejtés. Nem tudom. Ha szeret, azt úgy is érzed. És attól még, hogy jól elvan azzal a lánnyal, lehetsz te a szerelme.

Amúgy én is találtam a barátom telefonján a volt csajáról képet. Csak annyit kérdeztem, ki ez, nem akartam jobban belemenni, nehogy összevesszünk...

2010. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy direkt szívta a véredet utána :/:/ de nem is hiszem hogy szereti mert akkor vele lenne és nem magyarázkodott volnaa utána :) amikor kimondta a végén h pl Zsuzsa az lehet direkt volt h féltékennyé tegyen még jobban..fiuk szeretik ha felhuzhatják ilyen értelemben a lányt :/
2010. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor nem vagyok egyedül..ez kb ugyanaz:/

igen tudom hogy szeret..csak olyan rossz így..:/

2010. máj. 24. 08:56
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ő tényleg.. nem a véremet szívta..:/
2010. máj. 24. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj... a szíve mélyén szereti, vagy legalábbis kötődik hozzá. ne akard megváltoztatni őt, ne hozd fel a témát, mert csak feldúlod. nekem pl van egy lány, akivel mára nagyon ritkán beszélek, régen majdnem jártunk, de még mindig megvan vagy 150sms-e, mert nem akarom őt elfelejteni.


18/F

2010. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben otthagynám
2010. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!