Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elveszíteni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni de akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve együtt vagyok a barátommal és imádom..és mindketten tudjuk h megtaláltuk azt az embert a másikban akire örökké vágytunk.Tehát biztosan 1mással akarjuk leélni az életünket.A probléma a következő: Nem őszinte velem pedig én mindent elmondok neki,ezenkívül néha érzem úgy h én kiadom a lelkem mindenről lemondok érte de ez viszafelé nincs mindíg így..Ő is sokat megtesz de nem annyit mint én..És Anyukámék is szeretik őt ,csak anya mondta h ne szeressem ennyire mert koppanni fogok, és őszintén félek h ez bekövetkezik..2hete volt egy furcsa álmom h szétmegyünk és azóta vmi megváltozott bennem.Imádom ,de ott van az h mi van ha mégis.Hogy tudnánk újra visszazökkenni? Mert tnap kivolt bukva ő is és ha ez nem változik 100% a szakítás hamarosan...Mit tegyek?Tartsunk 1 kis szünetet?
2008. ápr. 23. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az naon jó, hogy ugy vagytok egymással, hogy mindenketten egymásal akartok lenni örökkre,mi is így vagyunk egymással:)

Az kicsit baj, hogy nem naon őszinte ár a apsiknál az így van néha, akko te is tegyél ugy mint ő h nem mindig vagy őszinte és akko ő is ráfog kérdezni h " mi van veled h nem vagy őszinte?" és akkor majd te is eltudod neki mondani h ugyan ez van fordítva és te is létod h nem esik jol neki, és akkor befogja látni a dolgot és tenni fog annak érdekbe, hogy ne szakadjatok szét:)

Az álom az nem igaz, én is álmodtam a kapcsolat elején és valamelyik nap is, és 1szer ő is álmoddot egy ilyet, de NE foglakoz az ilyenel, álom az álom marad, ez meg a valoság drága:)és egy álom miatt ne legyél fura se vele, se senki mással:) És anyudra ne hallgas:D ugy szeretel te valakit, hogy te érzed:)

És nem kell tartani szünetet, de ha a pasi akar, akko lehet h meg kell őszintén ebszélni nagyon a dolgot és akko minden jó lesz:)

Nagyon szurkolok neked:)

2008. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sszia, nos átérzem a helyzeted, nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, mikor azt hittem, hogy ő életem párja, és megtaláltam a lelkitársam.

Nos, ez nem mindig van így. És hidd el, nem jó dolog koppanni, és leesni a földre!

Inkább csak élvezd az életet (vele is akár), és légy boldog. Semmi több. Nem kell gondolkozni azon, hogy mi lesz később... és hogy lesz. És előre fogadni a jövődre, amit senki se láthat biztosan.

A megoldás a következő: Ha nem őszinte veled, annak oka van. Nekem úgy tűnik az egész, ahogy leírtad, hogy sajnos, hiába nem akarjuk látni, a szeretet nem egyenlő. Jobban szereted őt, mint ő téged. És ez nem vezet semmi jóhoz, ez egyikötőknek se jó, habár nem tudod ezt befolyásolni. Csak annyit tehetsz, hogy függetlenné teszed magad, vagyis nem attól függ az életed és a boldogságod, hogy Ő veled van-e!

Nem lehet, hogy túl sokat vársz el tőle?... Amit ő nem tud teljesíteni? Ha ez a probléma őt is dühíti, akkor viszont már közösen tudtok segíteni magatokon. De csak akkor, ha mindketten akarjátok.

Igen, talán egy kis szünet, lehet, hogy jót tenne, de az is benne van a latba, hogy esetleg rájöttök, mégse vagytok örök pár. Ha ne adj' Isten így történne, azt is pozitívan kell fogadni, mert ez a tiszta szeretet!

Szóval nem egy könnyű ügy.

A legfontosabb az, hogy tényleg ne tervezzétek be ennyire a dolgot, (vagy lehet, hogy csak Te tervezed?) mert így a legkönnyebb csalódni.

Az is lehet egyébként, hogy ő ilyen ember. Nem szeret mindent az orrodra kötni, Te viszont ennek az ellenkezője vagy, és így Te sem leszel boldog ha nem azt kapod, amit vársz. Tehát 1. vagy lemondasz erről az álomról, hogy ő teljesen őszinte legyen , és elfogadod így a kapcsolatot vagy 2. azt fogadod el, hogy akkor ez így nem megy.

A másik dolog az, hogy ha sok mindent megteszel érte, fontos hogy ne azért tedd, hogy utána viszonzást várj!!

Ez miattad fontos. Nem miatta. Tudnod kell, hogy az adás maga a jó dolog, és nem az a lényeg, hogy kapsz-e érte vmit. Ezt tudatosítsd magadba.

Az álmok pedig csak a félelmeidet tükrözik.

És még valami, hallottál "A Titok" c. könyvről?

Ez csakhogynem egy új vallást kezd teremteni, az alapja a vonzás törvénye, ami azon alapszik, hogy minden amire gondolsz, vonzza az ahhoz hasonló dolgokat. Nem szabad félned, és előrevetítened a rossz jövőt, mert be fog következni!

Sok szerencsét, és minden jót.

2008. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A párom szintén ugyanennyire imád, max. annyi a különbség köztünk h nekei nincs családja...Nem él a szüleivel, és nem csak én tervezek...Ő mondta h elakar venni ..Am. Csak annyi a baj h néha nem értem h miért olyan velem mintha nem lennék neki élete szerelme??Pedig ő maga mondta meg tudom h az vok..Köszi a válaszokat!!!!!
2008. ápr. 23. 22:00
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a szunet tartas nem a legjobb dolog de ha nem tudod massal vissza zokkenteni a dolgokat akkor bekovetkezhet az is....
2008. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!