Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éjszaka vagy egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszaka vagy egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves lány vagyok... 4 honapja véget ért a kapcsolatom egy fiuval (attila) mert eléggé megbántottam akkoriban... azota sürün beszélgetünk, és ő is elgondokozott rajta, hogy mi lenne ha ujra kezdenénk... de elég bizonytalan a dolog sajnos.! Viszont nekem 4 honapja nincs barátom és neki sem volt azota senkije, és eddig (igaz nem sok emberrel voltam) vele volt a legjobb a szex. és ő is ezt mondta h felejthetetlenek voltak azok az esték.... ! Először ugy volt h csak beszélgetni találkozunk de arra jutottunk, hogy pénteken nála alszom mert mindennél jobban kivánjuk egymást..viszont, hogy ebből kifejlődhet-e kapcsolat az rejtély! azért kérném a segitségeteket ( mert ebben nem vagyok tapasztalt sajnos), hogy hogyan bolondithatnám magamba, hogy talán ujra "belém szeressen"! szerintem el tudnám érni.. ( ezt érzem) de ehez azt kell h lássa bennem h nem egy kislány, hanem egy felnőtt nő vagyok! egyébként elég szégyenlős vagyok, és régen mikor együtt voltunk melltartoba szexeltünk , na most pénteken szeretném a gátlásaimat is levetkőzni:) hogy csináljam mindezt? remélem értitek mire gondolok....
2012. máj. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz, hogy újra beléd szeressen -bár szerintem még szeret- nem kell semmit tenned, hisz ugyis tudja már, hogy milyen vagy. Annyi, hogy amiket elkövettél anno hibákat, most probál mellőzni.

Ezt a melltartos dolgot nem értem. Csak simán vedd le. Nagy levegő elötte. Gondolj arra, hogy hogy fog neki örülni. :)

18/L

2012. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:
100%

mondjuk kezd úgy h leveszed a melltartót!

Amúgy nem veled van a hiba hanem vele. Nekem is volt kis cicis barátnőm de sose volt h melltartóba szexeltünk volna. Már az elején tisztáztam h nekem így tökéletes ahogy van. Szóval ez a pasi dolga!

2012. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem is értem miért szégyellietek a kicsi melleteket lányok! Én kimondottam imádom a kicsi melleket, de szerintem sokan vannak így ezzel.
2012. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd le a melltartódat,és gondold azt,hogy a melltartó szimbolizálja a gátlásaidat!Továbbá ne próbálj meg senkit sem magadba bolondítani,mert az az ő feladata,hogy tudjon Téged szeretni,vagy újra szeretni,és ezt bizony praktikákkal nem lehet elérni.
2012. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!