Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert lehet az, hogy amiota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lehet az, hogy amiota szakitottam es minden szabad es megsem erdekel?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy amiota annyira szabad vagyok, hogy barmhova, barkivel mehetek es tehetek amit csak kivanok, azota nem erdekel. Amig tiltva volt addig kihivas volt minden, meg erdekelt most mar nem erdekel, hogy nincs ki tiltsa semmi.


32 L



2012. máj. 15. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szexkapcsi érdekel?
2012. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 guido ***** válasza:
Nem léptél még túl ezen és megvisel a magány, a tudat hogy nincs aki aggódik érted. Szóval kicsit mozdulj azért csak úgy passzióból
2012. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat valoban nem vagyok tul meg az exen.

Szexelhetnek, lenne kivel, de nem kell, gondolkoztam azon az elejen, hogy akar bosszubol is tegyem meg, de megallitott az angyalka aki a vallamon ult es mondta, hogy ne tegyem. Jo ezert sem tettem, hogy ne legyek bosszualo az exxel szembe, sneki nem erdemli meg.

De meg azert sem tutdam megtenni, hogy legalabb vigasztaltassam magam, mar sokszor hulyenek erzem magam sot engem a fiuk, emiatt.

2012. máj. 15. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ez. Én is azt hittem, ha végre szakítunk, szabad leszek, majd bulik, pasizás, milyen jó lesz végre újra élni fogok. Hát nem így lett. Nincs kedvem pasizni, nincs kedvem értelmetlen szex kalandokba belemenni, bulizni se igazán. Azt hittem ez hiányzik, de mégsem. 3 hónapja még csak nem is maszturbáltam :(
2012. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyenkor talan serulekenyebbek vagyunk es nem predaljuk barkire magunt, vagy mittudom en mi gatol meg, mikor tudjuk, hogy a psi ugyis azt csinal mar amit akar es ot sem erdekli, hogy mi kivel mit es hogyan..
2012. máj. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!