Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta szakítottam vele folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakítottam vele folyton úton van, miért lehet?

Figyelt kérdés
tesóm a volt barátom utcájában lakik innen tudom. mikor még jártunk akkor ha éjszakás volt akkor másnap egész nap pihent és délutánra szedte össze magát hogy találkozzunk mostanában meg jön megy. kicsit bánt és tudom már semmi közöm hozzá, hogy míg velem volt nem volt ilyen aktív úgymond. 1 hónapja vége, lehet hogy már van valakije, nem tudom. de miért lett ilyen elmenős, örül hogy megszabadult tőlem? 41 éves
2012. máj. 11. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akkoriban is rendezte volna a dolgait napközben, csak tudta, hogy délutánra, mikor találkoztok elfáradna. Ő meg szeretett friss lenni, ha veled van. Most meg fáradt, mint a kutya, de nem érdekli.


Az is lehet, hogy most pótolja a haverokkal a hanyagolt találkozásokat, ebben persze benne van az is, hogy párt keres (vagy már talált is) magának.

2012. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs veled akk meg miért ne jöhetne mehetne :/ dik
2012. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te szakítottál vele b+,elvileg neked kéne örülnöd,hogy már nem a tied ..hát örüljé
2012. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!