Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lotyó lennék csak azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lotyó lennék csak azért, mert, szakitottam a barátommal, aki folyton megalázott, és új párkapcsolatot keztem?

Figyelt kérdés

Ez az egész úgy kezdödött, hogy mikor megismerkedtem az exbarátommal, nagyon beleszerettem és a szüzességemet is neki adtam. De ö folyton csak követelt tölem, ö nem adott nekem semmit sem érzelmileg, sem anyagilag. Ráadásul folyton megalázó helyzetbe hozott és ha vmit nem akartam azt vágta a fejemhez, hogy én nem is szeretem öt. Nemcsak, hogy megycsalt de még azt is rám akarta eröszakolni, hogy necsak 2ben, hanem hármasban szeretkezzünk(persze van akinek ez bejön, és mért is ne).

És még sorolhatnám tovább, s mindezek után azt mondta rám, hogy egy világ k.ja vagyok.

Ez igaz lenne annak ellenére, hogy hónapokig eltürtem neki mindent, probáltam a kedvébe járni és még a szüleimet is megbántottam miatta?


2010. júl. 6. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
nem vagy lotyó,ne parázz ezen. a srác volt egy világi csicska:D próbáld meg elfelejteni és ne foglalkozz ilyen semmirevaló emberekkel, járj el társaságba és legyél sokat a barátaiddal,fél év múlva már érdekelni sem fog a dolog :)
2010. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
jól tetted,hogy otthagytad.
2010. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért szerinted az vagy??
2010. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
igen, lotyó vagy, mert hónapokig tűrted. legkésőbb a 2. megalázó szitunál örökre szakítani kell, tanuld meg.
2010. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem , nem vagy lotyó , miért lennél az , azért mert tűrtél neki, ez baromság, szeretted és azért tűrtél neki el mindent !

csak egyszer eleged lett és kész !

Nekem is volt ilyen, hogy semmit nem kaptam a sráctól , se anyagilag, érzelmileg talán vmit :) , de én még adtam is anyagilag !!!

Nem én szakítottam, hanem ő , és igen, két hónap múlva új párom lett és én is a világ első számú k-rvája voltam az ő és a családja szemében !

2010. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%
.
2010. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

igen jól tetted! De az ilyen nőket én sem szeretem amit irtál a második mondatban:

De ö folyton csak követelt tőlem, ö nem adott nekem semmit sem érzelmileg, sem anyagilag.

Anyagilag !?

Én sem tömöm már a nőket, elég volt a több millió amit lehúztak 10-év alatt tőlem.

Az anyagias nőket kidobom és szóba sem állok velük.

Tartsa el az anyja őket!

2011. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ezt az anyagiasságot tisztáznám: nekem rendes munkahelyem van, és soha nem kértem tőle vagyonokat. Ám pontosan 2 évig voltunk együtt és még 1 szál virágot sem kaptam tőle. Egyáltalán semmit, míg a lány akivel megcsalt pénztől elkezdve mindent kapott tőle. S ez rosszúl esett nekem
2011. febr. 26. 12:26
 9/14 JulesM111 ***** válasza:

Szia Kérdező!


Sok mindent nem tudok hozzászólni a kérdésedhez: Ez nem letyóság.


Ilyen kapcsolatból akárhogyan is menekülni kell(ett), nem kérdés.

Új kapcsolatodhoz sok sikert, a régit meg felejtsd el amilyen gyorsan csak lehet, hogy ez nem hasson ki az új kapcsolatodra. Lépj tovább.

2011. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csodálom hogy ennyi időt kibírtál mellette. Lépj le hamarabb ha az életben még egyszer így jársz.
2011. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!