Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel leszek egy szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel leszek egy szórakozó helyen én kicsit haragszok rá, mert még mindig érdekel és mit tegyek?

Figyelt kérdés
SZERETNÉM NEKI AZT MUTATNI, HOGY TÚL VAGYOK RAJTA, HOGY TEGYEM EZT LEGJOBBAN HA MEGJÖN ODA MENJEK KÖSZÖNI ÉS AZ UDVARIAS KÉRDÉSEKET FELTEGYEM NEKI VAGY LE SE SZARJAM?
2012. máj. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos a kérdésed, az első felében azt írod érdekel, a második felében meg azt hogy nem. Na mindegy ha még érdekel kezd újra vele, ha meg nem akkor ne is menj el, vagy le se sz@rd szerintem.
2012. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény?
2012. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!