Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszok? Hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok? Hazudik vagy nem? Valakinek biztos csak nem tudom nekik e vagy nekem

Figyelt kérdés
Van egy srác aki a legjobb barátom. Sokan hiszik rólunk, hogy járunk. Tegnap megkérdezték tőle ezt (jelzem én nem voltam ott ekkor) és erre ő, hogy áááááh dehogy neeem, én még kicsit maradok szingli. Nah most ez csak azért érdekes, mivel nekem állandóan azt hajtogatja, hogy van barátnője. Most akkor mi van? Csak azért mondta, mert a menők között volt? Mert máskor mindig aranyos velem, kedves, csak mikor ezekkel a srácokkal beszél mindig bebunkózik.
2011. febr. 13. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Adri244 válasza:


Igen társaságfüggö azért hogy bennt maradhassona haveri körben és hogy menö legyen képes hülye hazugságokat mondani. Vagy lehet hogy neked nem meri megmondani hogy nincs barátnöje mert fél hogy lenézed miatta hogy neki még nem volt...

2011. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meg szarul esik hogy egyből majdnem úgy mondja h jaj fújj neem járunk....az ok mert tényleg nincs köztünk semmi de akk is rosszul esik hogy ennyire lenéz. mintha fertőző lennék v vmi...
2011. febr. 13. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sok ilyen embert ismerek aki akar építkezni. Azonban ez a kártyavár könnyen összeomlik. Ha viszont személyesen kedves akkor csak a társasági énje ilyen undorító. Beszéld meg vele hogy ez neked nem kóser és kész.

Üdv

18/F

2011. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még jöhetne válasz
2011. febr. 13. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
már bocs de te egy ilyen embert a legjobb barátodnak tartasz aki bunkózik veled ha haveri körben van?hát neked sincs eszed az egyszer biztos.
2011. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért mert szűkebb körben mindenkinél kedvesebb figyelmesebb aranyosabb velem
2011. febr. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!