Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány képes megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énazazén kérdése:

Egy lány képes megváltoztatni az életed?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék, hogy mit gondoltok arról, ha egy lány megváltoztatja egy fiú életét pozitív irányba. Pl.: Nem tanult eddig, most tanul. Családi kapcsolatai rosszak voltak, most minden rendben van. Meg ilyenek.
2012. máj. 15. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem is az ember változott. Egyszerűen csak motivált lettél. Szerintem csak az erő hiányzott, akiért, amiért megtegyél dolgokat. Most pedig ez megvan. Közös életért, elismerésért, hoyg büszke legyen rád, nő az önbizalmad is vele, mellette, általa. Szerintem ez szuper! :) Gratula!
2012. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

érdekes,nekem pont az ellentéte...xDD

amióta van egy barátom kevesebbet tanulok és ezáltal a csalddal sem olyan jó a kapcsolatom...

2013. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!