Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány képes megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énazazén kérdése:

Egy lány képes megváltoztatni az életed?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék, hogy mit gondoltok arról, ha egy lány megváltoztatja egy fiú életét pozitív irányba. Pl.: Nem tanult eddig, most tanul. Családi kapcsolatai rosszak voltak, most minden rendben van. Meg ilyenek.
2012. máj. 15. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy fontos lehet neki a lány, ha sok mindenben megváltozik érte.
2012. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
egy ideig talán, aztán minden olyan lesz mint előtte
2012. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha a lány nem is tudja, hogy ilyen hatása van a srácra? Mármint, hogy csak kb. 1 hónap után derül ki?:)
2012. máj. 15. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnél megváltoztatni valakit?
2012. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem!:) Engem változtattak meg. De teljesen. Sokkal jobban érzem magam így, de sok mindenben:) Máshogy állok hozzá mindenkihez, családhoz, tanuláshoz, meg stb.

Aztán egy beszélgetés során leírtam neki ezt, alig akarta elhinni, mondta is, hogy senkire nem volt még ilyen hatással. Ez meglepett, de szerintem ez egy jó dolog nem, ha ilyen hatásra van az emberre. Vagy csak én gondolom így?:)

2012. máj. 15. 09:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem megerőltető neked ilyenek lenni, akkor ez a legjobb dolog ami történhetett veled eddig, mert előjott az igazi éned és ezt ő hozta ki. :D
2012. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem szándékosan csinálja, és neked pozitív a változás, akkor az nagyon jó.

24/N

2012. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem megerőltető és hallod nagyon jól megfogalmaztad. Azt hiszem ezt a választ kerestem.:D Köszi^^ :)
2012. máj. 15. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is. A barátnőm megváltoztatott pozitív irányba. Többet tanulok, meg is látszik a tanulmányi eredményeimben. Az életem sokkal jobb, mint valaha is volt, és lehetett volna. Borzasztoan boldog vagyok a Barátnőmmel.
2012. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem lehetseges ilyen formaban. az nem lehetseges, ha valaki a szemelyisegedet akarja valahogy megvaltoztatni. na abbol nem szokott jo kisulni.
2012. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!