Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet úgy szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy szakítani, hogy közös a baráti társaságunk?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ideje már csak húzzuk-vonjuk ezt ami köztünk van, megromlott a kapcsolatunk, valószínűleg szakítás lesz a vége. De egy kisvárosban élünk, közösek a barátaink, szórakozóhelyből nem túl nagy a felhozatal, ezekre a helyekre is általában együtt jártunk...úgyhogy úgy érzem sarokba vagyok szorítva. Hogy találkozzak úgy a többiekkel, hogy ne legyen fura ez az egész?
2012. máj. 14. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt sajnos nem tudod ki kerülni hogy ne találkozz vele max ha el költözöl
2012. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek csak kínlódás a kapcsolat, nem lesz nehéz harag nélkül szakítani és barátságban maradni.
2012. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
énpl minden volt barántőmmel joban vagyok nemgáz ha egy társaságban összefutunk(bár ezt az aktuális pasijaik nem szokták igazán értékelni:D) egyszerű a dolog ha normális pasit választottál akkor normálisan el is tudtok válni nem értettem soha ezt a k urvaanyázást
2012. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A pasi normális. Én is normális vagyok. Nincs k.urvaanyázás. Csak attól félek, hogy valami hülyeséget csinálok ha túl sokszor futunk össze...mondjuk bepróbálkozom nála vagy hasonló...nem tudnék teljesen túllenni rajta, ha sokszor látom.
2012. máj. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!