Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szakítani? A 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani? A 3 éves kapcsolatomnak hogyan vethetnék véget?

Figyelt kérdés

Ez az első kapcsolatom, de már véget szeretnék neki vetni, mert már semmi sem jó, a barátom 25 éves létére nagyon gyerekes, egyáltalán nem gondolkozik még a családalapításon, kijelentette, hogy neki saját házra sose lesz pénze, azért dolgozik, hogy a háromnegyed fizetését az anyjáéknak adja, alig van közös program, sokat veszekszünk...

Viszont én szeretem, de úgy érzem jobb lenne, ha szakítanánk mert én vágyom egy olyan kapcsolatra ahol biztonságban érzem magam, és egy igazi FÉRFI mellett lehetek...


Még sose szakítottam senkivel és nem tudom, hogy legyen :(


?


19,L


2012. máj. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket így mondd meg neki és, hogy szeretnél ennek véget vetni. Jobb ötletem nincs. Üljetek le, beszélj róla, ennél jobbat nem lehet tanácsolni. Ja és akkor amikor nyugodt... kitudja, ha ideges ez még 1 lapáttal rá mit hozna ki belőle :S
2012. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolkozik családalapításon. Mert te 19 évesen igen?

Sose lesz pénze házra. Reális.

Képzeld, az emberek nem fossák a pénzt, és szerintem tök rendes, hogy ad pénzt a szüleinek, gondolom egyszer sem számoltad ki, hogy milyen kva sokba kerül élni...

Vagy komolyan nem tudom mit vársz, mások 25 évesen otthon rohadnak, gépeznek, és a szüleik nyalják a seggüket.

Vagy mit akarsz úgy mégis? Vegyen neked kacsalábon forgó palotát a két szép szemedért?

Ha házat akarsz ,akkor menj el bmeg dolgozni és vegyél magadnak. Mindjárt nem lesz az olyan könnyű.

Komolyan, annyira irritálnak az ilyen csajok mint te, pont emiatt a hozzáállás miatt gondolják, hogy minden nő pénzsóher kva.... Kösz...


Szakításhoz: Drágám, szeretnék szakítani veled. Már nem szeretlek és így nem látom tovább értelmét a kapcsolatnak.


Kb ennyi.

2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok pénzsóvár! Én is dolgozom a suli mellett het 4 napot, a szüleinek pedig nem jópofiból ad pénzt, hanem mert az Ő nevén van a hitelük és a szülei nem fizetik, hanem a 110 ezres fizetéséből havi 85-öt elvisz a bank !!!!

Igen képzeld én már gondolkodom a családalapításon és itt most nem a gyerekre gondolok, hanem összeköltözés, stb!

25 évesen nem mehetünk el 1 hétre nyaralni mert az neki sok az "anyucikája" nélkül... EZT Ő MONDTA . Lehet, hogy ez csak nekem furcsa mert 16 éves korom óta egyedül élek albérletben, jó akkor még a szüleim is besegítettek pénzügyileg, de akkor is dolgoztam már!!!

Elég jól el vagyunk eresztve anyagilag, nem a barátom pénzére utazok, meg, hogy vegyen nekem házat....


Én csak meguntam azt, hogy sose megyünk sehova és itt most nem a pénzbe kerülő dolgokról beszélek, hanem arról, hogy Ő nem képes kijönni velem a Margit-szigetre sétálni, vagy a kutyát elvinni sétálni, ha már szórakozni megyünk együtt ( kéthavonta egyszer ) akkor nála csak is a mozi jöhet szóba, amit én már utálok.


Abból áll egy napunk, hogy elmegy dolgozni, hazajön, megfürdik, eszik, hajnali 1-ig számítógépes játékokkal játszik, majd lefekszik és alszik, ha délutános, akkor ugyan ez a folyamat, csak 4-ig játszik és az egész délelőttök átalussza! Én meg le vagyok sz@rva.


Ez most nem a pénzről szól.........

2012. máj. 4. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Pfff hát nem értem miért kellett szegény lányt leteremteni ennyire! :\

Én megértem a problémáját... egyszerűen az a baja (szerintem) hogy így esély sincs rá, hogy valaha is együtt éljenek, nincs az egész kapcsolatnak jövője.

Nem értem miért öröm egyeseknek itt ennyire kötekedni, holott csak a sorok mögé kéne nézni kicsit, és nem minden nőt pénzéhes kur.ának kikiáltani.

2012. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van igazság a kérdező írásában az érdekes az,hogy végig nézek az oldalon és jobbnál jobb kifogásokkal jönnek a csajok,hogy szakitani akarnak.....
2012. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, rendben akkor nem a pénzről szól.

De ha ennyire sz.r vele, akkor meg minek vagy vele? De komolyan.

2012. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4/6-os válaszolónak igaza van!! :/


Utolsó, azért mert szeretem... És hittem, hogy jobb lesz...

2012. máj. 5. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!