Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem baj ha a lánnyal megbeszéljük, hogy mikor csókolózunk meg hogy mind a ketten izgulunk és megbeszéljük ezeket?

Figyelt kérdés

Már mint ugye az nem baj ha ezeket megbeszéljük,hogy miko és hol meg ezek?

Amúgy én 13 éves vagyok,ő meg 12.


2009. jún. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, sőt. Az a LEGJOBB, ha MINDENT meg tudtok beszélni. A legtöbb kapcsolat épp azon bukik el, hogy nem tudják normálisan megbeszélni egymással az érzéseiket és a gondolataikat a felek. Ha ti mindent megbeszéltek, az pont hogy egy HATALMAS bónusz, és nagyon sokat lendíthet a dolgaitokon. :)
2009. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, hogy megbeszélitek. Tudod, mi a szégyen? Az, hogy Ti ilyen fiatalon meg tudjátok beszélni a dolgaitokat, és a legtöbb "felnőtt" erre nem képes! Maradjatok meg ilyen problémamegoldó, megbeszélő típusnak, soha ne legyetek olyanok, mint az emberek többsége! :)
2009. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!D e ti sem azokhoz az emberekhez tartoztok!Illedelmesek vagytok!Ezt megköszönöm nektek!
2009. jún. 26. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj.:) Az első barátommal mi is megbeszéltük ezeket.
2009. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi is megbeszélünk mindent, mind a napi dolgokban mind a szexben. Ha valamelyikünk nem szeretné, nem sértődünk meg, mindkettőnknek lehetnek rossz napjai. Ha este nem jön össze akkor majd reggel :)


Egyébként ezzel ellentétben vannak nálunk is összetűzések, de hát hol nincsenek. Egy jó kapcsolat alapja, hogy legyenek néha viták is.


Bár tudom, hogy ez legtöbbször miattam van, mert suliba is járok melózok is, maszekolok is és néha kimennek a dolgok a fejemből :(


26/F

2009. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!