Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve volt egy csajom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve volt egy csajom és elmentem vele bulizni pár napja. Sajnos sikerült megbántanom, odamentem hozzá hogy megbeszéljük a dolgot de nem jól ment és elkezdet könnyezni a szeme ez miért van? Elsőként a lányok válasza érdekel.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy hagymaszagod volt.
2009. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoktam fogat mosni!!!
2009. máj. 24. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó nagyon vicces XD Jót nevettem.


Na már most. Nekem mint lánynak totál egyértelmű a dolog. Érzett irántad valamit, sőt talán még szerelmes is volt beléd és nagyon megbántottad akármit is tettél. Ha nekünk lányoknak érzelmileg nagyon fáj valami, akkor előfordul, hogy sírunk, főleg ha nagyon mély érzéseket táplálunk egy másik személy iránt. És az rohadtul rossz, amikor pont az bánt meg, akit szeretünk.

2009. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
léci normális választ írjatok ne ilyen marhaságokat
2009. máj. 24. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha az van pasija is és a pasija is ott volt akkor miért??
2009. máj. 24. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
csak felkavartad benne a régi érzéseket, amiket talán nehezen hevert ki
2009. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a pasija is ott van nem fog másképpen reagálni. Megbántottad és neki ez fáj, így mutatja ki mit érez.
2009. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és most mit tegyek?
2009. máj. 24. 18:18
 9/9 anonim válasza:
menj oda és lehelj rá még egyszer...
2011. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!