Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan típusú 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan típusú 16-17 éves srácok, akiket nem érdekelnek a csajok, de azért elmennek randizni?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis úgy viselkednek, mintha nem érdekelnék..
2009. jún. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez "normális dolog" a legtöbb fiatal régen még ilyen korban otthon játszott focizott a barátokkal és nem a nő volt a fő szempont!Majd idővel érdeklődni fog a nők ,lányok iránt!Nincs miért aggódni!
2009. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Randiztam egy sráccal, de olyan volt, mintha kényszerítették volna.. Szal, úgy látszott, h tök közömbös.. Olyan kis gyerekesen viselkedett. xD Végül úgy döntöttem, h ez nekem kicsit fura, és az egyik oszttársa elkezdett nekem udvarolni. És nagyon belezúgtam a srácba, össze is jöttünk. És feltűnt, h másik (a kis közömbös) alig szól hozzám.. Már nem is beszélünk. Állítólag járni akart velem, de akk miért nem mutatta ki??
2009. jún. 25. 23:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem mintha megbántam volna, mert még mindig nagyon szeretem a barátom! :)
2009. jún. 25. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
mert visszahúzódó volt. és te közömbösnek láttad. és amiatt most hogy látta hogy összejöttél másvalakivel mégjobban az van benne hohy lépnie kellett volna hogy lehetett ilyen meg hogy a másiknak miylen jól összejött mikor ő járni akart veled...
2009. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!