Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmodtatok szakítás után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtatok szakítás után az expárotokkal? Milyen érzelmeket váltott ki?

Figyelt kérdés
Mikor kezdek jobban lenni, biztos, hogy a következő álmomban találkozok vele ami annyira élethű, hogy reggel megint visszasüllyedek. Próbálom magam túltenni, de ilyenkor csak még rosszabb lesz. Mikor múlnak már el az álmok?

2012. máj. 13. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Semilyet.
2012. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Ezt de utalom a csajokba. Neked se lesz masik normalis pasid, mert amint lesz egy kis veszekedes, rogton rohansz majd az exhez "vigaszert" o meg megbotlik allo fsszal pont a szadba talal bele. Hat krva jo.
2012. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hm?? rohanok vissza? na ezt honnan vetted ki? De most tényleg, indokold már meg miből gondolod, hogy rohannék vissza. 3 évet voltunk együtt, megromlott a kapcsolatunk, nem rohannék vissza hozzá, mivel még egyszer ugyanazt az utat nem akarom végigszenvedni...
2012. máj. 13. 11:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és 2 hónapja szakítottunk 3 év után, szóval nem gondolom, hogy most annyira párkeresésbe kellene kezdenem, míg nem hevertem őt ki.
2012. máj. 13. 11:21
 5/10 anonim ***** válasza:
én tavaly szakítottam a barátommal akivel 2 és fél évet voltunk együtt. Már másik párom van és vele is komoly a kapcsolat, de sosem felejtettem az exemet. ő volt az első szerelmem és még msot is álmodok róla. sajnálom h ezt kell mondanom de sztem nem lehet teljes mértékben túltenni magad egy több éves kapcsolaton. legalábbis nekem nem sikerült.
2012. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 8 évet voltam az exemmel mégis sikerült 2 év után kiheverni...
2012. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi 3. válaszoló! nem is szeretném őt elfelejteni, remélem egyszer még rendesen egymás elé tudunk állni, csak azt kéne elérnem, hogy ne szenvedjek a hiányától és el tudjam őt engedni.
2012. máj. 13. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
szívesen. ez a jó hozzáállás, ne akard:) nekem az segített h dobozba raktam a tőle kapott dolgokat(levelek, pólója ami a pizsim volt stb.), persze pár akk is kéznél van pl egy nyaklánc, nem volt szívem elrakni. próbáld lekötni magad, az segít am. sok szerencsét:)
2012. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is 3 év után 3 hónapja vagyunk külön. Azt hiszem az első két hónapban végig vele álmodtam. Néha azt, hogy együtt vagyunk és minden rendben van, akkor azért volt rossz, néha veszekedtünk, akkor meg azért. Marha nehéz ügy ez.

Ha ez vigasztal, nekem már kicsit jobb, bár mostanában meg az új barátnőjével álmodok rendszeresen.

Hogy milyen érzelmeket? Totál vegyeseket. Néha iszonyatosan ideges, dühös, haragos leszek, néha szentimentális sírós szerelmes. Tényleg vegyes és még az álom típusával sincs összefüggésben.

2012. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam vele álmodni. persze álmomban ölel, meg szeretget. de amikor felébredek az jut eszembe hogy milyen k.csög is volt, más csajoknak írkált, aztán ha szóvá tettem még bennem akart bűntudatot kelteni hogy lehetek ilyen szemét féltékeny, meg jaj, vajon miért nem bízok benne.

aztán miután tiltottam mindenféle trágár zenét rakott ki célzásként, mondták mások.

tehát én inkább csak bosszankodok kicsit mikor felébredek.

jó helyen van ő az életemben ott, ahol van: pár bolondos álmomban :D

2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!