Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan és mikor mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és mikor mondtátok ki az első 'szeretlek' szót egy kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is,és hogy ki mondta ki.:)
2012. máj. 12. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik pasim az első "randin" mondta. Ott is hagytam. :D
2012. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan tapasztalatom..1ik fiú megismerkedéskor (részegen) kimondta..nem nehéz kitalálni mit akart.. :S 1másik fiú pedig 1hét randizgatás után. (zsarolás képpen -mert épp szakítani akartam.) Az a baj,hogy már lassan elveszik a jelentése,pont az ilyenek miatt.
2012. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
netes ismerkedés után első randin, meztelenül összeölelkezve, én mondtam ki, én vagyok a férfi, és a párom is visszamondta :)
2012. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Eddig mindig kellett 4-5 hónap minimum! Sohasem mondtam még ki hamarabb (még nyomásra sem, persze megtehettem volna, de akkor nem lenne őszinte). Sok csaj nem képes kivárni, elvárják, hogy 1-2 héten belül kimondjuk ezt a szót. Aztán mennek máshoz, akit szintén szeretnek stb.


Ma már semmilyen jelentősége sincs ennek. Hisz skszor láttam már, amikor februárban még szeretlek volt, áprilisban meg már másnak mondta az egyik lány ismerősöm.


Nincs jelentősége ennek a szónak ugyan úgy nincs, mint a puszinak (hisz ma az emberek mindenkit végigpuszilgatnak).

2012. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!